Öz Adıyaman Çiğ Köfte

Öz Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Öz Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik

Öz Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Hakkında : ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE FARKI Etsiz çiğ köfte sektöründe ilklere imza atmış, sürekli gelişip büyümekte olan bir lezzetin parçası olmak istiyorsanız, ÖZ ADIYAMANÇİĞ KÖFTE’e hoş geldiniz. 1992 yılında kendi iş yerimizi açarak başladığımız ve çok kısa sürede Türkiye’nin BİR ÇOK ilinde 40’i aşkın şubesiyle hizmet veren ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE, gelecek hedeflerini tüm Türkiye ve dünyanın birçok bölgesinde ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE’i duyurmak ve sevdirmek olarak belirlemiştir. Amacımız çok bayi, değil kaliteyi ön planda tutmak bundan ödün vermeden büyümek . 

Öz Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik ve Bayilik Şartları ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE Türkiye’de ilk çiğ köfte üretimine başlayan firmalar arasında olan, Avrupa standartlarında üretim gerçekleştirmekte ve sürekli yapılan iyileştirme çalışmaları ile her zaman öncü firmalar arasında olmayı başarmaktadır. Kalite, Güven ve lezzette öncü olmayı ilke edinmiş olan 

ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE’te, tüm personel, niteliklerine göre titizlikle seçilir ve devamlı eğitimlerle gelişimlerine katkı sağlanır. Tüm bunların yanında, etsiz çiğ köfte de lezzet denilince ilk akla gelen marka olmayı başararak, tüketici taleplerini de eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. Markalaşma sürecine çok büyük önem vererek, sürekli yapılan iletişim çalışmalarıyla da şubelerine destek olmaktadır. 

ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE Franchising’ine sahip olmak demek, etsiz çiğ köfte sektöründeki öncü kuruluşun bir parçası olmak demektir. 

FİRMA İSMİ: ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE 

BAYİLİK KATEGORİSİ: çiğ köfte 

KURULUŞ YILI: 1992

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 61

Öz Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Şartları

 1. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE, Lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına Herhangi bir bedel ödemeden ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ailesine katılabilirsiniz.
 2. Tek yapmanız gereken, ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.
 3. Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.
 4. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir.
 5. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.
 6. Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı - görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.
 7. Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.
 8. Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.
 9. ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE ’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız.
 10. Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.
 11. Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz.
 12. Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.
 13. Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.

Öz Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Destekleri

 • PERSONEL DESTEĞİ
 • EĞİTİM DESTEĞİ
 • PAZARLAMA DESTEĞİ
 • BÖLGE KORUMASI
 • YER SEÇİMİ
 • REKLAM DESTEĞİ
 • FİNANSAL DESTEK

ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimci ve yatırımcılar vermiş olduğu bu ÖZ ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK BAŞVURU FORMU linkten Öz Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz.

 

Öz Adıyaman Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR