Owner City

Owner City Bayilik Açıklaması

Owner City Emlak Bayilik

Owner City yaptığı uzun ve detaylı Ar-Ge çalışmaları sonucunda Türkiye'deki gayrimenkul sektörünün dünyanın da dikkatini çekerek büyüdüğünü görmüştür.Gayrimenkul sektöründeki bu gelişme kentsel dönüşüm projeleri ile çok daha da büyüyecektir. Özellikle Türkiye'nin en büyük şehri İstanbul, gayrimenkul pazarında hem Avrupalı yatırımcılar hem de Arap yatırımcıların merceği altındadır.

Yakın zamanda İstanbul'da başlayacak olan yeni havaalanı, boğaza üçüncü köprü inşası ve İstanbul'un iki yakasına kurulacak yeni şehir projeleri de İstanbul'u büyük bir cazibe merkezi haline getirecektir.Ancak hızla gelişen bu sektörün aracı emlak pazarlamacıları bu hızlı büyümeye ayak uyduramamışlardır.Bazı kurumsal firmaların dışında bireysellik ilk hedefimizdir. 

Owner City Emlak Bayilik Owner City Türkiye genelinde planlı ve projeli çok büyük bir emlak ağını oluşturacaktır.Owner City'e temsilcilik müracaatları çok detaylı incelenerek karar verilecektir. Temsilciliklerimizde aradığımız çalışma kriterleri içerisinde öncelikle olmazsa olmazımız temsilcilerimizi bir kardeş ruhu ile bu ağa dahil etmektir. Owner City temsilcileri emlakçılıkta çok sık kullanılan bir deyim olan paylaşma ve paslaşmayı artık kendi aralarında daha güvenli bir şekilde yapacaktır.. Aynı zamanda kurduğumuz internet ağı üzerinden doğudakı bir temsilci ile İstanbul- Ankara ve tüm illerden kardeş temsilcilerimiz portföylerini rahatlıkla paylaşacaktır.

Owner City Emlak Bayilik Bilgileri

  • Owner City çok kısa bır zamanda Türkiye'de en hızlı büyüyen bayilik - franchising sistemini oluşturacaktır. Owner City Türkiye'nin en bilinir en güvenilir markası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Owner City temsilciliklerini öncelikli var olan emlakcılar üzerinden geliştirecektir. Sektöre yeni girmek isteyenlerinde önünü açarak tüm yüklerini üstlenip minimum bir sermaye ile maksimum kazançların kapılarını açacaktır.
  • Owner City tüm temsilcilerini profesyonel eğitim destekleri ile destekleyecek ve pazarlamanın da ince sırlarını siz temsilcilerimize aktaracaktır.
  • Owner city halen faaliyette var olan emlakçı veya yeni ofis açacak tüm temsilcilerimizin ofis mobilyalarını da verecektir. Yani Owner City büyük bir yatırım ve değişimi gerçekleştirecektir.
  • Owner City güvenilir , eğitimli, bilgili kişileri bünyesine katıp, halk nezdinde de sektörün itibarını yücelterek, Türkiye'nin en saygın ve güvenilir emlak markası olacaktır.

 

Owner City Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR