Ottoman Nargile Atölyesi

Ottoman Nargile Atölyesi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ottoman Nargile Atölyesi Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

2012 yılında İzmir'de temelleri atılan Ottoman Nargile Atölyesi, Osmanlı Kültürü ile özdeşleşmiş olan nargileyi modern bir tasarıma dönüştürerek, çok kısa zamanda her yaştan geniş bir müşteri kitlesinin vazgeçilmezleri arasına girmiştir.İlk olarak İzmir'in Güzelyalı semtinde başlayan bu serüven; özenle oluşturulmuş konsepti, hitap ettiği geniş müşteri kitlesi sayesinde kısa zamanda bir çok ayrı lokasyonda hizmet vermeye ve hızla farklı şehirlerde de Ottoman şubeleriyle de sizlere ulaşmaya başlamıştır.

Bugün Türkiye'nin 37 ayrı noktasında marka kalitesinden, konseptinden, özenle sunulan nargile deneyiminden ödün vermeden sizlere ulaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Ottoman Franchise Alanlara Verilen Hizmetler

Doğru yer seçimleri ve fizibilitesinin yapılması.
Profesyonel işe alım süreçlerinin yürütülmesi ve açılış öncesi eğitim sürecinin takibi.
Bilgi ve sektörel danışmanlık hizmeti.
Genel ve lokal pazarlama desteği.
Mal ve hizmet standartının ve kalitesinin sağlanması.
Ekipman ve ürünlerin sürekli olarak güncellenmesi.
Sürekli ve nitelikli denetim.

Neden Ottoman Franchise

Ottoman markasının profesyonel yeterlilik ve sektörel deneyimlerden hareketle kurulu bir düzen ve sistem içerisinde sorumluluk alarak riski en aza indirmek, bayilerimizin halihazırdaki durumu, tanınmış, kanıtlanmış ve marka değeri yüksek bir ismin avantajlarından faydalanmak, iş ile ilgili sektörel eğitim ve danışmanlık hizmetleri, yatırım kolaylığı ve desteği Ottoman Franchise sahibi olmanın en kuvvetli sebepleri arasında yer almaktadır.

Ottoman Franchise Olmanın Avantajları ?

Ottoman Frachise sahibi olarak kendi işinizin sahibi olabilir, kendi işinizi kurarken harcayacağınız zaman ve enerjiden tasarruf sağlayabilir, Ottoman uzmanlığı ve deneyimini yanınıza alarak, güvenebileceğiniz, riskleri azaltılmış bir işletme sahibi olabilirsiniz. Sektörel rehberliğimiz sayesinde kişisel profesyonel gelişim gösterebilir, Ottoman ailesinin bir parçası olmanın ayrılacığını hissedebilirsiniz.

Ottoman Nargile Atölyesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR