Oriental Elektronik

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Televizyon & Ses Sistemi Bayilikleri

Oriental Elektronik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Oriental Elektronik Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

1985 yılında Kablosuz İletişim Sistemlerinin tasarım ve üretimine başlayan Oriental Elektronik, Okullar, Camiler, Belediyeler, Endüstriyel Tesisler ve Askeri Alanlar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm Lokal Alanlarda yüksek kaliteli Kablosuz Seslendirme ihtiyaçlarına cevap veren yenilikçi bir firmadır. Firmamız, özellikle, Kablosuz Seslendirme sistemleri ve çeşitli Kablosuz ürünler ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

ISO 9000 kalite yönetim sistem standartlarına uygun ve isteklerini karşılayacak şekilde faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, kalifiye ve deneyimli teknisyen ve mühendisleriyle teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeni ürünler geliştirmekte, daha çeşitli ürünler için “Araştırma ve Geliştirme” çalışmalarıyla sektörün ufuklarına yeni boyutlar kazandırmaktadır.

"% 100 Yerli Tasarım, % 100 ORIENT" sloganı ile çıktığımız yolda her zaman müşterilerimize yakın olmayı, fikirlerini dinlemeyi, her türlü problemlerine çözüm getirmeyi kendimize görev bildik. Onlara, sonuna kadar arkasında durabileceğimiz yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Oriental Elektronik olarak hedefimiz, Kablosuz iletişim sektöründe ulusal ve uluslararası alanda sesimizi duyurmak, sektöründe hep bir adım önde olmak, kazançlarımızı daha üstün ürünler üretebilmek için yatırıma dönüştürmek ve bize duyulan güveni asla boşa çıkarmamaktır.

ORIENT Kablosuz Ürünlerimiz, tamamıyla kendi tasarımlarımızla üretiliyor. Kalifiye ve deneyimli teknisyen ve mühendislerimizle teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yeni ürünler geliştiriyor, daha çeşitli ürünler için “Araştırma ve Geliştirme” çalışmalarıyla sektörün ufuklarına yeni boyutlar kazandırıyoruz. 

Oriental Elektronik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR