Odisu Akıllı Ev Teknolojileri

Odisu Akıllı Ev Teknolojileri Bayilik Açıklaması

Odisu Akıllı Ev Teknolojileri Bayilik

 Odisu Akıllı Ev Teknolojileri Bayilik ve Bayilik Bilgileri Odisu Akıllı Ev Teknolojileri Bayilik Hakkında Açıklama : Tüketici elektroniği alanında yaklaşık 15 yıldır Türkiye'de ve yakın doğu ülkelerinde faaliyet göstermekteyiz. Türkiye pazarında ODISU ve AIPTEK markaları ile Akıllı Telefon, Projeksiyon Cihazı, Güvenlik, Aksiyon ve Araç Kameraları, Taşınabilir Ses sistemleri, Elektrikli Scooter ve akıllı ev teknolojileri alanlarında satış yapmaktayız. 

Odisu Akıllı Ev Teknolojileri Bayilik ve Bayilik Bilgileri Odisu markasını Türkiye'ye getiren KAVİ GROUP, Kalite doğruluk, güven ve dostluğu en önemli değerler olarak benimseyen ve bu değerler etrafında hareket eden bir grup firmasıdır. Kuruluşundan bu yana tüketici elektroniği ve otomotiv yedek parçası ithalatı ile sektörün saygın firmaları arasında yer almıştır.

Yeni teknoloji ve gelişimleri yakından takip edip ve gereken yerlerde üretimde uygulayıp müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve her attığı adımda daha iyisini yapma anlayışını esas alarak insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak üstün nitelikli anlayışını sürdürmek yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturmak ve bu şekilde ekonomiye katkıda bulunmak hedefindeki KAVİ GROUP 21.yüzyılda da kendini yenileme tutkusuyla var olacaktır.

Odisu Akıllı Ev Teknolojileri Bayilik Bilgileri

Firma ismi: KAVİ GROUP 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 50 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam Bayilik Şartları ve Yatırım

Maliyetleri: 15.000 TL MALİYET

Odisu Akıllı Ev Teknolojileri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR