Nizam Piliç

Nizam Piliç Bayilik Açıklaması

Nizam Piliç Bayilik

Nizam Piliç Bayilik Hakkında : 1980 yılında Niğde’de gıda sektöründe beyaz et dağıtımı alanında faaliyete geçen firmamız geçen zaman içerisinde İç Anadolu’da dağıtım ağını süratle genişletmiş, hizmet kalitesi, ürün portföyü ve sahip olduğu referanslar ile kısa zamanda sektörün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. 

Nizam Piliç Bayilik ve Bayilik Şartları

 Şu anda Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat, Çorum, Karaman, Konya, Aksaray, Ankara ve Avrupa’da Avusturya-Viyana şubeleriyle hizmet vermektedir. 2010 yılından beri başkent Ankara’da yapılanan firmamız 34 yılı aşkın deneyimiyle tüm lojistik ihtiyaçlarını kendi araçlarıyla karşılamaktadır. Halihazırda pek çok resmi kurum, catering firmaları ve perakende zincirlerinin tüm beyaz et ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Nizam Piliç Bayilik ve Bayilik Şartları 

2015 yılı başında aldığımız kararla son tüketiciye direk olarak ulaşma hedefi doğrultusunda kendi perakende mağazalarımızı faaliyete geçirmeye başladık. 3 ay içerisinde 2 adet perakende bayi açmış bulunmaktayız. Bu amaçla Ankara şehri sınırları içerisinde yeni bayilikler verilecektir.

Firma ismi: NİZAM PİLİÇ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Nizam Piliç Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Düşük Banka teminatı ve diğer ödeme seçenekleri sunulması halinde pekçok esneklik gösterilebilir. Detaylar için firma ile görüşülecektir.

 

Nizam Piliç Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR