Newfit Club

Newfit Club, Kadınlara Özel Butik Spor Ve Yaşam Merkezleri Yaratma Hayali Ile Sektöre Giriş Yapmıştır. Sahip Olduğu Konsepti Geniş Kitlelere Ulaştırabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

NewFit Club Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

NewFit Club Bayilik Şartları

Kaliteden Taviz Vermemek
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Seçilen Bayilik Tipi İçin Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Seçilen Bayilik Tipi İçin Gerekli Lokasyon Kriterlerini Karşılamak

NewFit Club Bayilik Açıklaması

NewFit Club Bayilik

 

Kadınlara özel, rahatlığın ön planda olduğu butik spor ve yaşam merkezleri oluşturmayı hedefleyen NewFit Club bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Tüm dünyada ve Türkiye’de giderek popüler hale gelen fitness anlayışını yenilikçi bakış açısı ile birleştirerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 

Siz de spor salonu bayilikleri alarak hem yüksek karlılık elde etmek hem de toplum sağlığına katkıda bulunmak isterseniz NewFit Club bayilik şartları hakkında hazırladığımız bu yazımızda merak ettiğiniz en önemli soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

NewFit Club Bayilik Şartları

NewFit Club bayilik almak isteyen girişimciler, seçtikleri lokasyona ve lokasyonun özelliklerine göre yalnızca kadınlara özel ya da karma salon açabilmektedirler. Firmanın bayilik sistemi dört farklı tip proje olanağı sunmaktadır. 

NewFit Silver Bayilik : En küçük bayi tipidir. Bulunan işletmenin alanının minimum 150 m2 alana sahip olması gerekmektedir. Bu alana sahip bir salon minimum 100 maksimum 150 üye kapasitesine sahip olacaktır. Yatırım miktarını daha düşük tutmak isteyen işletmeciler için tercih edilebilecek bir model olarak alternatifler arasında yer almaktadır.

NewFit Gold Bayilik : Orta ölçekli bayilik tipidir. Lokasyonun minimum 250 m2 alana sahip olması gerekmektedir. Minimum 150 maksimum 250 üye kapasitesine hitap edecek olan bu tip bayiliğin yatırım miktarı ve kazanç açısından karlılığı daha yüksek olmaktadır. Çok yüksek yatırım yapmadan iyi bir kar elde etmek isteyen girişimciler tarafından tercih edilmektedir.

NewFit Platinium Bayilik : Minimum 400 m2 alan üzerine kurulabilen büyük ölçekli bayi tipidir. Minimum 250 maksimum 500 üye kapasitesine sahip olmaktadır. 

NewFit Özel Projeler: Ekstra büyük ölçekli bayi tipidir. Minimum 750 m2 alan üzerine kurulabilmektedir. Spor tesisi konseptine giren bu bayilik tipi, en yüksek yatırım miktarına sahip olmakla birlikte, kazanç açısından karlılığı da bu doğrultuda artmaktadır.

NewFit Club Bayilik Avantajları

Firma en uygun yatırım maliyetleri ile üst kalite spor ve güzellik hizmetleri konseptine yatırım sunma fırsatı sağlamaktadır. NewFit Club yatırımcılarına, kendi markası altında yüksek kalite ile üretilen tüm aletlere tek elden ulaşmanızı sağlamaktadır. Gerekli durumlarda bu ekipmanların bakım ve onarımları konusunda da destek olarak, kalite ve fiyat açısından avantajlı olmanızı da sağlamaktadır. Firmanın bayileri böylelikle ek maliyetler ödemeden yaptıkları yatırımı kısa sürede geri kazanacak ve kara geçebileceklerdir. Marka bilinirliğine çok önem veren ve bu konudaki çalışmalar için ciddi yatırımlar yapan NewFit Club, reklam ve tanıtım çalışmalarını düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Bayilerine web sayfasında da yer veren firma, aynı zamanda sosyal medya üzerinden de desteklerini sürdürmektedir. Tüm bu çalışmalar bayilerin müşteri sayısının artmasını sağlamaktadır. 

NewFit Club Bayilik Destekleri

Firma projenin başlangıcından işletmenin açılışına kadar lokasyon, yer seçimi, projelendirme, tadilat, fiyat listeleri, afişler, el ilanları, eğitim ve gerekli görülen tüm konularda işletmecilerine destek vermektedir. Ayrıca yapılacak periyodik ziyaretler ile hem bayilerin denetimi sağlanmakta hem de işletmelerin daha iyi hale getirilmesi için gerekli görülen aksiyonlar konusunda görüş birliğine varılmaktadır.

Siz de bu sektöre adım atmak ve NewFit Club bayileri arasında bulunmak istiyorsanız, yatırım yapmak istediğiniz miktara ve lokasyona göre firmanın size sunduğu dört farklı alternatiften birini seçerek karlı bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

 

NewFit Club Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR