Bayilik Açıklaması

NewFit Club Bayilik

NewFit Club Bayilik Hakkında : Daima Yeni Sen! Birbirini takip eden zincir mekanlardan farklı, rahat, özenli ama şaşasız, kadınlara özel butik spor ve yaşam merkezleri yaratma hayali ile yola çıkan NewFit Club Soul Group bir kadın kulübüdür. Dünyada her gün yayılan kültürlerin karışmasından ortaya çıkan bir fitness anlayışı ile özgün, yenilikçi ve tılsımlı spor ve güzellik programları sunar. 

NewFit Club Bayilik ve Bayilik Şartları 

NewFit Club‘da spor yapmanın ve güzelleşmenin keyfini en yalın ama en özenli hali ile mütevazı ve rahat bir şekilde sizi bir resim gibi kusursuzca işlemeyi kendilerine hedef edinmiş uzman kadromuz ile çıkarabilirsiniz.

Firma ismi: NewFit Club

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

NewFit Club Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: NEWFIT CLUB AİLESİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ? NewFit Club konsepti ile ayrıcalıklar dünyasına kapılarını açmak isteyenler, Türkiye genelinde Bayilikler verilecektir. NewFit Club Bayiliği Nedir? NewFit Club Bayiliği, kadın veya erkek girişimciler için uygun yatırım maliyetleri ile sektöründe üst grup spor ve güzellik hizmetleri konseptinden oluşmaktadır. NewFit Club Bayisi olmak, NewFit Club kalitesi ve güvencesi ile verilmekte olan hizmetleri en iyi şekilde sunmak, satışını yapmak, markayı kullanma hakkına ve tabelasını asmaya sahip olmak demektir.

NewFit Club Bayisi Olmak Neden Avantajlı Bir İştir?

NewFit Club Bayilik ve Bayilik Şartları Spor sektörüne girmek isteyen bir yatırımcı, salonunu açabilmek için gerekli olan tüm makina, ekipman ve malzemelerin temininde, gerektiğinde ise bakımlarının ve onarımlarının yapılması için ayrı ayrı firmalarla bağlantıları sağlamak, gerekirse her birinin Bayilik şartlarını, teminat ve taahhütlerini yerine getirmek ve her firmanın ayrı ayrı strateji, fiyat ve uygulama esaslarına uymak sureti ile bir konsept oluşturabilecek ve ancak bütün bu uğraşların sonunda salonunu açabilecektir. Ya da düşük yatırım maliyet vaad eden firmalar ile başlayacakları işlerde ek makina, ekipman ve mazleme harcamaları yapmak zorunda kalacaklardır. 

NewFit Club ise tüm bunların aksine, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, NewFit markası ve denetimi altında yüksek kalite ile ürettiği ve açılış anından itibaren işletmenizin ihtiyacı olacak tüm kardüyo/kondisyon aletlerine, mat ve aletli pilates ekipmanlarına ve tüm diğer yüksek kaliteli malzemelere tek elden ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca gerektiğinde tüm bu makina ve ekipmanların bakımlarının ve onarımlarının da yine tek elden yapılmasını, kalite ve fiyat açısından avantajlarını da size sunarak yanınızda olacak ve hayatınızı kolaylaştıracaktır. Sonuç olarak, NewFit Club Bayileri hem işletmenin açılmasını müteakiben tekrar tekrar ek maliyetler ödemeyerek yapmış oldukları yatırımlarının geri dönüşünü hızlandıracak ve daha hızlı kar’a geçecek, hem de her türlü hizmete tek çatı altından ve NewFit Club güvencesi ile ulaşabileceklerdir.

NewFit Club Bayilerine Ne Tür Hizmetler Sunuyor?

NewFit Club, Bayilerine öncelikle hızla büyüyen itibarlı bir markayı tabela olarak asarak sofistike bir kimliği ve farklı bir konsepti olan, geniş hizmet yelpazesine sahip aranan bir salon olmanın avantajını sağlamaktadır. NewFit Club marka bilinirliği, imajı ve sürdürülebilirliği konularında da çok ciddi çalışmalar içerisinde olup, reklam, tanıtım ve AR-GE çalışmalarını ara vermeden devam ettirmektedir. Bayilerinin Newfit Clubweb sayfasında da yerleri hazır olup, kendilerine ait tüm tanıtım, resim, haber, etkinlik, üye yorumları ve benzerlerine web sayfası üzerinden ulaşılmasını sağlamaktadır.

Ayrıca sosyal medya (Facebook, Instagram, vb) üzerinden de tanıtım desteği de vermektedir. Tüm bu çalışmalar sonucunda ise Bayilerin müşteri trafiğinin artması sağlanmaktadır. NewFit Club, proje aşamasından salonunun açılışına kadar lokasyon, yer seçimi, projelendirme, tadilat, fiyat listeleri, el ilanları, afişler, satış eğitimi, antrenörlerin eğitimi ve ihtiyaç duyulabilecek diğer tüm hususlarda da Bayilerine gerekli tüm desteğini verecek ve gerekli hizmetleri sunacaktır. Tüm bunların yanı sıra açılıştan itibaren periyodik olarak yapılacak temsilci ziyaretleri ile de yıl boyunca Bayilerinin yanında olacaktır. Tüm bunların sonucunda ise Bayiler hiç bir zaman kendilerini yalnız hissetmeyeceklerdir.

NewFit Club Bayileri Satış Şartları ve Karlılığı Nedir? 

Bayi, NewFit Club yetkilileri tarafından açılış öncesi mutlak satış ve hizmetler konusunda eğitime alınacak, eğitimler dışında ise fikirleri, soruları ve sorunları konusunda NewFit Club yetkilileri her zaman yanlarında olacaktır. Bayi, tüm kampanya ve promosyonlar hakkında hazırlık zamanları da göze alınarak önceden bilgilendirilecektir. Bayilerin isteği doğrultusunda veya gereklilik durumunda müracat eden Bayi için özel kampanya ve promosyonların gerçekleştirilmesi için NewFit Club yetkilileri her zaman olduğu gibi yanınızda olacak ve gereken tüm desteği verecektir.

Tüm Türkiye’deki NewFit Club Bayilerinin lokasyon ve ihtiyaçları göz önüne alınarak gereklilikler doğrultusunda özel satış fiyatları uygulanarak bayinin hayatını en yüksek kazanç ile sürdürmesi için ihtiyaç duyulan her türlü hizmet ve destek NewFit Club yetkililerince verilecektir. Ayrıca metre kare olarak uygunluğu bulunan bayiler, üyelerine güzellik hizmetlerini de sunabilme imkanına sahip olarak, yatırım yaptıkları alan içerisinde ikinci bir iş imkanına da sahip olabileceklerdir. 

Kimler NewFit Club Bayisi olabilir? 

18 yaşını doldurmuş, girişimci ruhuna ve kendi işinin sahibi olmaya istekli her kadın veya erkek, girişimci olarak NewFit Club Bayilik sistemi içerisinde çok cazip yatırım maliyetleri ile kendi işini kurma imkanı sahip olabilir.

NewFit Club Bayilik Paketleri Nasıldır?

1. NewFit Club bayileri, salonlarını açacakları lokasyona bağlı olarak, bölgenin karakteristiğine uygun olacak biçimde ister sadece kadınlara özel, ister karma olarak açabilmektedirler. NewFit Club Bayilik sistemi yatırımcıya esneklik sağlamak amacı ile dört farklı tip proje yapılandırması üzerine kurulmuştur. Bayilik alan kişi yatırım miktarı ve lokasyonuna bağlı olarak aşağıda belirtilmiş olan bayilik tiplerinden herhangi birini seçebilir. 

2. NewFit Silver Bayilik : En küçük bayitipi olup min. 150 m2 alan üzerine kurulabilir. Bu durumda min. 100, max. 150 üye kapasitesine sahip olacaktır. Butik spor merkezi konseptine giren bu proje yatırım miktarı açısından da küçük yatırımcılar ve düşük maliyetle iş kurmak istiyenler için uygun bir tercih olarak sunulmaktadır. 

3. NewFit Gold Bayilik : Orta ölçekli bayitipi olup min. 250 m2 alan üzerine kurulabilir. Bu durumda min. 150, max. 250 üye kapasitesine sahip olacaktır. Küçük ölçekli spor merkezi konseptine giren bu projenin yatırım miktarı biraz daha yüksek olmakla birlikte kazanç açısından karlılığı daha yüksek olacaktır. Çok yüksek yatırımlar yapmadan iyi bir kar elde etmek isteyen girişimciler için uygun bir tercih olarak sunulmaktadır. 

4. NewFit Platinium Bayilik : Büyük ölçekli bayitipi olup min. 400 m2 alan üzerine kurulabilir. Bu durumda min. 250, max. 500 üye kapasitesine sahip olacaktır. Orta ölçekli spor merkezi konseptine giren bu projenin yatırım miktarı biraz daha yüksek olmakla birlikte kazanç açısından karlılığı daha yüksek olacaktır. Çok yüksek yatırımlar yapmadan iyi bir kar elde etmek isteyen girişimciler için uygun bir tercih olarak sunulmaktadır. 

5. NewFit Özel Projeler : Extra büyük ölçekli bayitipi olup min. 750 m2 alan üzerine kurulabilir. Bu durumda min. 500, max. 1500 üye kapasitesine sahip olacaktır. Spor tesisi konseptine giren bu projenin yatırım miktarı biraz daha yüksek olmakla birlikte kazanç açısından karlılığı daha yüksek olacaktır. Çok yüksek yatırımlar yapmadan iyi bir kar elde etmek isteyen girişimciler için uygun bir tercih olarak sunulmaktadır.

NewFit Club Bayiliği İçin Ödenecek Ücret Neleri Kapsar?

Bayilik Sözleşmesi kapsamında NewFit Club tarafından verilecek olan makina, ekipman ve malzemeler ve adetleri bayinin büyüklüğüne ve bayi tipine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Bu anlamda kullanılacak malzemelerin genel bir dökümü aşağıdaki liste ile bilginize sunulmuştur. İsim hakkı Proje desteği Web sitesi desteği Tanıtım/reklam desteği Eğitim desteği Garanti desteği Tabela One way visionlar Üye takip programı Newfit Marka Reformer NewFit Marka Koşu bandı NewFit Marka Bisiklet NewFit Marka Mat Pilates topu (büyük/küçük) Pilates çemberi Pilates bandı Step tahtası Eğitmenler için NewFit logolu tişört Eğitmenler için NewFit Marka spor taytı Kartvizit Randevu kartı Tanıtım el ilanı Bez afişi Kalem Barkod Vücud analiz cihazı Yangın tüpü

 

Bayilik Verdiği Bölgeler

İlçe bilgilerini görmek için şehir seçin.
BAŞVUR