Naret

Hazır Döner , Köfte Ve Hamburger Ürünleri Bayilik Veren Firma.

Naret Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Naret Bayilik Şartları

Perakende Noktalara Hizmet Verecek Bayiler Aranmaktadır
+2 C Ve -18 Cde Depoları Bulunan Ve Frigofirik Yeteri Kadar Araçları Mevcut Satış Bayileri.

Naret Bayilik Açıklaması

Fi̇rmamiz 1970 yilindan buyana sektörde bulunan, et ve et ürünleri̇ konusunda tecrübeli̇ ve pazarda öncü şi̇rketlerdendi̇r.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: ET ÜRÜNLERİ,KÖFTE,DÖNER,HAMBURGER ÜRETİM FABRİKASI
  • Kuruluş Yılı : 2002
  • Toplam Çalışan Sayısı: 50
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Toplam Şube Sayısı : 3
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 3
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 0
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 0

Tarihçe

Naret sektöründeki ilk adımına 1963 yılında Atışalanı Et Pazarı ismi altında küçük bir kasap dükkanı olarak başlamıştır. Bu küçük kasap dükkanı Naret ‘in ilk müşterileriyle tanışmasını sağlayıp lezzet köşesini ilk tanıttığı yerdir. Bu adım elli yılı aşkın birikimi geride bırakarak, kuşaktan kuşağa süre gelerek firmamızı zirveye taşımıştır. Elli yıllık serüvende geçmişten günümüze Naret, bünyesinde bir çok markayı kapsayan güçlü bir kurumsal yapıya dönüşmüştür. 


Naret geleneksel imalathanelerden modern tesislerde üretime geçerek kaliteden ödün vermeden yeni bir süreç başlatmıştır. Bu başlayan süreçte art arda yenilikçi adımlar atmıştır. 
Naret doğal sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle lezzete verdiği önem sayesinde tüketicinin her zaman tercihi olan marka haline gelmiştir.  

 

VİZYONUMUZ

Naret Müşterilerce arzulanan hizmetleri, şirket anlayışı içinde en üst standartlarda sağlarken, diğer yandan müşterilerine maksimum hizmeti sunmaya yönelik olarak çevre ve toplum duyarlılığı içinde bir şirket yaklaşımı çerçevesinde yatırımlar yapan, tüm faliyetlerinde insan sağlığını en ön planda gözeterek çalışan bir şirket olmayı hedeflemektedir.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini daima göz önünde tutarak, değişim gerekliliğini benimseyip, Dünya ve Türkiye'deki yenilikleri yakalamak, şirkete olduğu kadar Ülkemize de yararlı yatırımlar yapmak, şirketin kaynaklarını riske etmeden müşterilerimize sonsuz hizmet sunmak.

Naret Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR