Nail Express

Nail Express Bayilik Açıklaması

Nail Express Bayilik

Nail Express Bayilik Hakkında Açıklama : NAIL STANDARD AVM konseptleri 15 dakika'da hızlı manikür yapılacak NAIL EXPRESS markasıyla AVM'lerde corner (geçiş yolları üzerine) olarak kurulacaktır. İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, Gazi Antep şehirlerindeki AVM'lerde sınırlı sayıda açılacaktır. 

Nail Express Bayilik ve Bayilik Şartları 

Nail Express Bayilik ve Bayilik Şartları Nail Express Avrupa’da yaygın olarak sunulan Türkiye’de ilk defa uygulanacak bir konsepttir. Bu konseptin ilk olması sebebi Ürün satışını ve EL-AYAK bakımını bir arada uygulamasıdır. Patentli olan NAIL EXPRESS sistemimiz, Şuan aktif olarak çalışan, NAIL STANDARD (Dükkan Konsenpti) konsenptinin AVM içi konsenptidir. NAIL STANDARD; Dünyanın ilk tırnak salonu olan JESSICA markasının Türkiye’deki uygulama mağazasının ismidir. Amerika Hollywood Sunset Plaza’da Madonna’dan Demi More’a, Jessica ALBA’dan Rihanna’ya kadar bir çok Hollywood yıldızı ve Ünlüye NAIL CLINIC adıyla hizmet veren mağazamız isim ve tasarım haricinde HOLLYWOOD yıldızlarına uygulanan el ve ayak bakımda standard uygulama adımları ve JESSICA markasıyla, Tüm müşterilerimizi birer HOLLYWOOD yıldızı gibi hissettirmek amacıyla hizmet vermektedir. Bu standard'lar AVM konsenpti NAIL EXPRESS için de geçerlidir. 

Firma ismi: NAIL EXPRESS 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Personel

Nail Express Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: NAIL EXPRESS yatırım mailiyeti : 120.000 $ 'dır. (AVM kiralama ücretleri hariç, Ürünlerinden, Standına, Steril Cihazından, Kamerasına, Adisyon Sisteminden Koltuklarına, Personel Eğitiminden Görsellerine kadar tamamen anahtar teslim olarak kurulum yapılacaktır.) Neden NAIL EXPRESS; 

1. AVM içerisinde dükkan olarak açılan güzellik salonu konsenptlerinde uygulamaya gelen müşteri haricinde ürün satışı olmamaktadır. NAIL EXPRESS'in mimari tasarımıyla dış cephesi tamamen ürün satışına ayrılmıştır. Corner olduğu içinde AVM içerisinde uygulamaya gelmese bile geçerken ürün alabilmesi gayet basittir.

2. İç tarafı ise 5 kişinin el bakımı, 2 kişini ayak bakımı yaptırabileceği toplam da 7 kişiye aynı anda rahatlıkla hizmet verilebileceği ergonomik bir yapı içerisindedir. Bu da çoğu dükkan konsenpti olan güzellik salonlarıyla aynı kadroya sahip olmak anlamına gelmektedir.

3. NAIL EXPRESS konsenptiyle bir işletme yerine 2 işletme açmış oluyorsunuz. Dış tarafında kozmetik ürünleri satış standı, İç tarafında Hollywood ünlülerinin bakım standardlarında el ve ayak bakım güzellik salonu açmış oluyorsunuz. Bu cirosal olarak dükkan konsenptinde daha karlı bir işletme size sunmuş oluyor.

4. Amerika Hollywood Sunset Plaza’da Madonna’dan Demi More’a, Jessica ALBA’dan Rihanna’ya kadar bir çok Hollywood yıldızı ve Ünlüye el ve ayak bakımında hizmet veren JESSICA markasının hizmet standardlarıyla hizmet vermesi.

5. Türkiye'de personel yetiştiren NAIL STANDARD akademisi olması, Böylece bütün çalışacak personeller NAIL STANDARD akademiden sertifika alarak tam eğitimli olarak hizmet verecektir. Personel istihdamında da yardımcı olunacaktır.

6. JESSICA COSMETICS (EL ve AYAK) markası ve EVA GARDEN (Make - Up) markaları ve daha bir çok markanın Türkiye distrübörü olan Natures Kozmetik firması tarafından kurulmuş olması.

7. Distrübötür firma olmamız nedeniyle ürün satışlarında %100 kar marjıyla, Hizmet Uygulamada 10 katı kar kazanacak olmanız.

8. Amerikan Merkezi Franchise yönetim sistemiyle ciroların adisyon sistemiyle cep telefonunuzdan görebilmeniz.

9. Açılış maliyetini ilk 8 aydan sonra, 10 ay içerisinde size geri kazandırıp, kendi değeri ise cirosuyla olarak 2 sene içerisinde 3 kat büyüyücek bir yatırım olması.

10. İlk sekiz aydan sonra aylık 10 bin ile 30 bin tl arasında kar bırakacak olması.

11. Kurulucak kamera sistemi ve parmak okuyucu sistemiyle personel kontrolünün tam anlamıyla yapılacak olması.

12. Türkiye'deki 7 yılın, Markamızın 40 yıl önce açılmış Dünya'nın ilk tırnak salonu olmasının verdiği Now how (bilgi birikim).

13. Sadece 35 - 40 metre kare alanla uygun kira gideri.

14. İstenildiğinde sökülüp takıla bilen tasarım. Böylece başka bir kata ya da başka bir AVM'ye taşıyabilinir. Dükkan konsenptlerinde yapılan yüklü mimari ücretleri dükkan içerisinde kalıyor. NAIL EXPRESS böyle bir sorununuz yok.

15. İstenirse kısmi ya da tamamen merkezimiz tarafından, kontrol edilip yönetilerek sadece size raporlama yapılabilinir.

16. Sadece kurulum esnasında değil işletme yönetimde de aylık olağan toplantılarla danışmanlık.

17. Merkezi kampanya, reklam, grafiklerle pazarlama desteği.

18. Ürünlerinden, Standına, Steril Cihazından, Kamerasına, Adisyon Sisteminden Koltuklarına, Personel Eğitiminden Görsellerine kadar tamamen anahtar teslim olarak kurulum yapılacaktır. (Sadece kiralama giderleri fiyat dahil değildir. Onun dışında ki her şey anahtar teslim fiyata dahildir.) 

Biz size bir ev parasına, evden daha çok gelir getirecek, evden daha çok değerlenecek bir yatırım imkanı sunuyoruz. Aşağıdaki bedeller sadece ilk 4, NAIL EXPRESS için geçerli tanıtım fiyatlarıdır. Uygulama işlemlerimizi Altuniza'dedeki NAIL STANDARD şubemizde görebilir ve uygulama yaptırabilirsiniz. NAIL STANDARD Dükkan Konsenpti içinde de franchise vermekteyiz. Bilgi için Sabri beyle görüşebilirsiniz.

 

Nail Express Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR