Nail Express

Avrupa’Da Yaygın Olarak Uygulanan Konsepti Türkiye Pazarına Sokan Nail Express Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Nail Express Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Seçilen bayilik konsepti doğrultusunda Nail Express bayilik yatırım bütçesi değişebilir. En net bilgi için firma yetkilileri ile görüşülmelidir.

Nail Express Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Nail Express Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak

Nail Express Bayilik Açıklaması

Nail Express Bayilik

Nail Express güzellik sektörü içerisinde 15 dakikada hızlı manikür yapılacak bir konsept ile müşterilerine hizmet vermektedir. Nail Standard dünyanın ilk tırnak markası olan Jessica Cosmetics’in Türkiye distribütörü olduğu için işlem uygulama süreçleri ve kullanılan ürünler Hollywood’daki Nail Clinic şubesi ile bire bir aynı olmaktadır. Nail Standard konseptleri cadde, AVM ve akademi olarak üçe ayrılmaktadır. Nail Standard AVM konseptleri AVM’lerde geçiş yolları üzerinde yer almaktadır. Marka tarafından şu an için belirli illerde sınırlı sayıdaki alışveriş merkezi için bayilik verilmektedir.  Nail Express güzellik sektöründe bayilik veren firmalariçerisinde getirdiği yeni konsept ile yatırımcıların ilgisini çekmektedir. 

Nail Express Bayilik Şartları

Nail Express bayilik almak isteyen girişimcilerin ödemesi gereken franchise bedelleri markanın konseptlerine göre değişiklik göstermektedir. % 100 işletme hakkı verilen konseptler olduğu gibi, yatırımcının ek gelir kaynağı olarak da düşünebileceği ve % 49 hisse alarak yalnızca cep telefonundan gelir, gider ve kamera kontrolü ile yatırımcının karını alabileceği ancak merkezden yönetilen bir konsept de bulunmaktadır. 

Nail Express sistemi anahtar teslim uygulanmaktadır. Alışveriş merkezlerinin yürüme yollarında ya da cornerlarında 35 ile 45 metrekare arasındaki lokasyonlar tercih edilmektedir. Bu sistemde % 51 hisse markaya, % 49 hisse ise yatırımcıya ait olmaktadır. % 49 hisse bedeli alan kiralama ücreti hariç olmak üzere 65.000 USD olarak uygulanmaktadır. Girişimci hissesi oranında gelir ve giderlere ortak olmaktadır. Hisse oranında hesaplanan karlar ise 3 ayda bir olmak üzere girişimcinin hesabına yatırılmaktadır. 

Üründen standa, sterilizasyon cihazından kamera sistemine, adisyon sisteminden koltuklara, personel eğitiminden görsellere kadar yapılacak olan anahtar teslimin maliyeti yaklaşık 120.000 USD’a ulaşmaktadır. 

Nail Express Bayilik Avantajları

Nail Express Avrupa’da yaygın olmakla birlikte Türkiye’de ilk kez uygulanmakta olan bir sistem olarak bilinmektedir. Bu konseptte el ayak bakımı uygulamasının yanı sıra ürün satışı da bulunmaktadır. Nail Express bayilikleri corner olarak uygulandığından kurulum süreçleri diğer mağazalara oranla çok daha kısa sürmekte ve bu durum AVM içerisindeki kiraların yüksek olmasından kaynaklanan başlangıçtaki açılış maliyetlerini düşürmektedir. 

Nail Express bayilik alan girişimciler hem müşterilerine el ayak bakım uygulama hizmetleri vermekte hem de ürün satışı yapabilmektedirler. Markanın distribütör firma olması nedeni ile ürün satışlarında % 100 kar marjı avantajından yararlanılabilmektedir. Açılış maliyetini 10 ay içerisinde geri kazandırabilen Nail Express bayilik alan girişimcilerinin 2 yıl içerisinde üç kat büyümüş bir yatırımın sahibi olabilmelerini mümkün hale getirmektedir. 

Nail Express Bayilik Destekleri

Nail Express bayilik alan girişimcilerin çalıştıracağı tüm personellere NAIL STANDARD akademiden sertifikalı tam bir eğitim olanağı sağlamaktadır. Ayrıca personel temininde de yardımcı olunmaktadır. Kurulan kamera sistemi ve parmak okuyucu sistem aracılığı ile personel kontrolü tam olarak yapılabilmekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet standardizasyonu sağlanması amaçlanmaktadır. Girişimcinin talep etmesi durumunda merkez tarafından raporlama hizmeti verilmekte ayrıca yalnızca kurulum sırasında değil işletme yönetiminde de aylık düzenli toplantılar ile danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca Nail Express bayilik alan girişimcilere merkezi kampanyalar, reklamlar ve grafikler ile pazarlama desteği sağlanmaktadır. 

 

Nail Express Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR