Mr Chicken To Go

Mr Chicken To Go Bayilik Açıklaması

Mr Chicken To Go Bayilik

Mr Chicken To Go Bayilik Hakkında Açıklama : Tavuk döner ve kasap köftesinin garnitürler eşliğinde lezzetli sunumlarını barındarındıran bir bayilik konseptidir. Genelde baktığımızda izmir, İstanbul, Ankara, Eskişehir, bursa, Kocaeli, adana, Konya, Muğla, Antalya, illerinde biraz daha fazla bayilikler kullanılmakla beraber bır o kadarda devir işlemleri olmaktadır. 

 Mr Chicken To Go Bayilik ve Bayilik Şartları Buradan çıkaracağımız sonuç ise tüm gıda franchasing lerinde yüzde yüz kazanç sağlanması mümkün olmadığı gibi kayıpların da yüzde elliden fazla olduğu görülmektedir. Burada takıp edilmesi gereken en önemli şey ise para yatırımı yapılan ısın en kısa surede sonuç vermesi ve kazanç sağlamasıdır. Peki bu oluyor mu diye sorduğumuzda kendimize genelde olmadığını görüyoruz.

Fast food öyle bir sektör sınırı olmayan tüketimi çok fazla olan doğru orantılı olarak kazancıda fazla olan gelir gider seviyeleri en yükseklerde takıp edilen bir sektör hâline gelmiş bulunmakta. Tavuk dönerde buradaki yerını almış bulunmaktadır. biz mr.chicken to go olarak bunu en üst seviyelere çıkararak hem bayinin hem tüketicinin çıkarları doğrultusunda işletilmesini sağlamaktır. Peki bu nasıl olacak.

Burada gözetilmesi gereken en önemli konu karşılıklı hakların muhafaza edilmesi ki buda karşılıklı anlayışlara ve tok gözlülüğe dayanmaktadır. Bir den kazanç sağlamak en fazla günü kurtarmak manasına geldiği için ileri zamanlarda sıkıntılar çıkarıp sermayenin erimesine sebebiyet verebilir. Bunu da önlemek için kaliteli malzeme standart ürünler, güler yüz, ve hijyen en önemli unsurlar olarak önümüze çıkmaktadır. Zaten aklı basında bir işletmecinin de olmazsa olmazı bunlar olmalıdır ki emeğinin karşılığını alabilsin. Burada franchasing denildiğinde hazır bir ısım ve menülerle birlikte yapılan bir yatırımın geri donuşunu almak akıllara gelebilir. Doğrudur da.

Ama her şeyin hazır olması da mümkün olmuyor. Emeğin harcanması mesai yapılması özen ve itina gösterilmesi çok önemlidir. Ben harcamamı yaptım deyip beklemek hiç bir sonuç getirmeyecektir. Özellikle reklam bu işte on sıralarda yer almaktadır. İnsanların yoğun olduğu ve fast food tüketiminin fazla olduğu Karşıyaka, Alsancak, Buca, Hatay, Göztepe, Narlıdere, alışveriş merkezleri, Bornova bostanlı, Güzelyalı, Karabağlar, Mavişehir, Girne caddesi, bayraklı, Didim, dikili, Fethiye, Marmaris, bodrum, İstanbul, bebek, Kadıköy, Ankara, Kızılay, gibi yerlerde reklamın ne kadar önemli olduğu açıkça görülmektedir.

Özellikle tavuk döner ve köfte franchisingalınacaksa bunlara ön plana çıkaracak reklamları kesinlikle ihmal etmemek gerekir. Ayrıca karşılıklı anlaşmalardadır Dürüstlük on planda yer almaktadır. Çünkü ürünlerin yanında kullanılan içeceklerin satışından çıkacak kar marjı franchasing ile bölüşülmelidir ki tekrar satısı için motivasyon olabilsin. Kotanın sürekli artması demek sattığın ürünlerden daha fazla yüzde almak demektir. Bu da kısa bir surede yapmış olduğun yatırımın tekrardan sana dönmesi demektir. Bunu sağlamakta tamamen ısım hakkı sahibinin elinde olup adaletli bir bayilik sistemini kullanmasıyla olabilir. Bu da bizim vizyonumuzun en başındaki kuraldır.

ADALET. Firma ismi: Mr Chicken To Go Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Personel MR.CHİCKEN TOGO BAYİLİGİ Eğer ki fast food sektörüne girmek ve yatırım yapmak istiyorsanız şayet burada en önemli olan şey hangi ürünü satmak istediğinizdir. Bunu da piyasaya bakarak bulunduğunuz toplumun damak tadına bakarak analiz edebilirsiniz. Tüketimi çok olan şey nedir sizin çevrenizde. Tabii aynı zamanda da hesaplı olması lazım ki her kesime hitap edebilsin. Çünkü bir Mavişehir, Alsancak, Karşıyaka, Güzelyali, Göztepe, Buca, Bornova, Karabağlar, Gaziemir, sarnıç, yeni girne, çiğli, bir olmuyor.

Ama biz neyi goz önünde bulundurabiliriz ki hepsine birden hitap edebilelim.hem bütçe hem kalite hemde lezzet. Hepsi bir arada olursa her kesimden Franchising Bayi izmir, müşterinizin olmaması için hiç bir sebep yok. İşte biz burada MR.CHICKEN TOGO olarak tavuk döner ve köftede maliyet hesabını yapıp her kesime hitap edebilecek şekilde fiyatlandırıp hem satıcıyı hem alıcıyı memnun etme ilkesi doğrultusunda uğraşmaktayız.

Yaptığınız işin karşılığını maddi açıdan aldıktan sonra birde teşekkür duyup güler yüz görmek sanırım şu zamanda her esnafın arzuladığı bir şey olsa gerek. Mutlaka arastırmışssınızdır ki hiç bir bayilik veren firmada satılan içeceklerden doğan kota ödemesinden franchising yararlanamamaktadır. Halbuki bunu bayi satmış olduğu halde en doğal hakkıdır ki isim hakkı sahibide hak sahibidir. Çünkü onun menuleri ve isimleriyle satılmaktadır. Ama bunların söylenmemesi hatırlatılmaması sadece ve sadece ben kazanayım iç güdüsünden başka bir şey değildir. Biz öyle düşünüyoruz.

İşte fark burda ortaya cıkıyor ki MR.CHİCKEN TOGO bayiliginde tüm firmalarla olan anlaşmalar franchise, bayi ve çalışılan firma arasında açık bir şekilde yapılmaktadir. Getirisinin götürüsünün ne olacağı net bir şekilde anlatılmakta kazanca her şekilde hem mr.chicken togo hemde mr.chicken togo franchisingi ortak olmaktadir. İsim hakkı başta ödenen bir miktardir.bu ismi kullanmak istiyorum diyerek o isimle yani mr. chicken togo mr köftehor ile iş yapmak istiyorum anlamındadır. Bu da karşılıklı olarak belli bir fiyat üzerinde anlaşılarak franchising alınabilir.

Mr Chicken To Go Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: isim hakkı, dukkan seçimi, anlaşmalı fırmalardan urun temını başlıca şartlarımızdır. 40.000 ile 60.000 TL arasında metrekareye göre değişmektedir.

 

Mr Chicken To Go Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR