Movatek Toplu Sms

Movatek Toplu Sms Bayilik Açıklaması

Movatek Toplu Sms Bayilik

Movatek Toplu Sms Bayilik ve Bayilik Şartları Movatek Toplu Sms Bayilik Hakkında Açıklama : Movatek Teknoloji Çözümleri Olarak; Firmamız; Telekomünikasyon sektöründe düzenleme ve denetleme yetkisi olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından verilen Internet Servis Sağlayıcı, Altyapı İşletmeciliği lisansı ile yetkilendirilmiştir. 

Movatek Toplu Sms Bayilik ve Bayilik Şartları 

STH LİSANS KODU 156 Gelecek teknoloji ile bugünden tanışmanız için çalışıyoruz; Şahıs ve özellikle kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, en önemlisi güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma ve katma değerli hizmetler sunan firmamız; sunduğu bütün ürün ve hizmetleri, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübeye sahip olan Movatek Teknoloji Çözümleri Panelleri, bünyesindeki uzman ekip tarafından Ankara'da tasarlanmakta ve geliştirilmektedir.

Günümüzde şirketlerin etkin bir şekilde tanıtım yapması gerekmekte olduğu bilinci ile bir çok müşteri verisi farklı farklı mecralarda yer almakta, bunların tek bir merkezden yönetilmesi firmaların daha etkili kampanyalar yapmasını, kampanyalarını kitlelere değil bireylere göre özelleştirebilmesini ve müşterilerinin isteklerini daha doğru analiz etmesini sağlamak üzere çalışmalarını odaklamış; yazılım ve hizmetlerimizi kullanan firmaların müşterileri ile kurduğu iletişim bağını anlamak, analiz etmek ve müşteri ilişkilerinde kaliteli hizmetler sunmasına yardımcı olmak için bir çok çalışma yürütmekteyiz. Bizlerle çalışmanın ayrıcalığını sizlerde yaşamalısınız. Memnun müşteri ve abonelerimiz arasında sizleri de görmek bizleri hem onurlandıracak hemde daha iyi hizmet verebilmemiz için bizleri teşvik edecektir. 

Firma ismi: Movatek Telekominikasyon Yazılım Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 29 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması

Movatek Toplu Sms Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Web sitesi, Toplu SMS satış yetkisi, Bayii Paneli ücretsiz verilmektedir. Bayilik için minimum 250,000 adet SMS satın alınması gerekmektedir.

 

Movatek Toplu Sms Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR