Mochka Kuyumculuk

2013’Ten Itibaren Takı Ve Aksesuar Tercihlerinde Ilk Adres Olan Mochka Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Mochka Kuyumculuk Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* 100 – 200 bin TL sermaye bayilik başlangıcı için yeterli. Detaylı bilgi için firma yetkilileri ile görüşülmesi gerekir.

Mochka Kuyumculuk Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mochka Kuyumculuk Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Marka Kriterlerine Uygun Mağaza Bulmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Temiz Bir Ticari Geçmişe Sahip Olmak

Mochka Kuyumculuk Bayilik Açıklaması

Mochka Kuyumculuk Bayilik

Mochka Kuyumculuk Bayilik

Mochka Kuyumculuk takı sektörü içerisinde 2013 yılından beri resmi faaliyette bulunmaktadır. Hem tecrübesi hem sürekli kendini yenilemesi nedeni ile uluslararası arenada da başarılı markalar arasında bulunmaktadır. Getirdiği yenilikler, sürekli genişleyen ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı nedeni ile takı sektörü öncüleri arasında yer alan Mochka Kuyumculuk, takı sektöründe bayilik veren firmalararasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Mochka Kuyumculuk Bayilik Şartları

Mochka Kuyumculuk bayilik almak isteyen girişimcilerin marka standartlarına uyum sağlamasını beklemektedir. Bayilik almak isteyen girişimcilerin talepleri firmanın web sitesinden başvuru ile ya da telefon ile kabul edilmektedir. Başvuru sahibi girişimci başvuru formunu doldurduktan sonra, marka uzmanlarınca yapılan değerlendirme sonucu uygun görülen adaylar ön görüşmeye alınmaktadır. Ön görüşmesi olumlu geçen adaylardan yatırım planlamasını da içeren bir iş planlaması sunması talep edilmektedir. Mochka Kuyumculuk yönetiminin olumlu değerlendirmesi durumunda bir ön protokol imzalanmaktadır. Markanın vereceği eğitime bayilik alan girişimcinin katılımı zorunlu tutulmaktadır. Eş zamanlı olarak mağaza lokasyonunun tespit edilmesi, dekorasyonun tamamlanması süreçleri de gerçekleştirilmektedir. Markanın mağaza ve kiosk ürün konsepti, tamamı kendi üretimi ve özel tasarım olan gümüş, çelik ve değerli taşlı ürünlerden oluşmaktadır. Kioskların ortalama 13 m2, mağazaların ortalama 40 m2 olması talepedilmektedir. Mochka Kuyumculuk bayilik verdiği tüm işletmelerin aynı konsepte ve standartlara sahip olmasını beklemektedir. Mağazada teşhir edilecek ürünler marka tarafından temin edilmektedir. 

Markanın yatırım bedeli ile ilgili olarak firmadan detaylı bilgi alınabilmektedir. 

Mochka Kuyumculuk Bayilik Avantajları

Mochka Kuyumculuk bayilik alan girişimciler takı sektörü içerisinde pek çok ilki gerçekleştiren öncü bir marka ile işbirliği yapmanın avantajına sahip olmaktadır. Bağımsız bir girişimci olarak piyasaya girildiğinde karşılaşılabilecek olan riskler, Mochka Kuyumculuk bayiliği alınması durumunda çok büyük oranda azaltılabilmektedir. Tanınmış ve kabul görmüş bir marka ile pazara dahil olmak girişimcilerin başarı şansını artırmaktadır. 

Markanın deneyimleri, bayilik masraflarını büyük ölçüde azaltmaktadır. Mochka Kuyumculuk bayilerinden kar payı almamaktadır. 

Mochka Kuyumculuk Bayilik Destekleri

Mochka Kuyumculuk bayilik alan girişimciler markanın sahip olduğu deneyimlerden yararlanabilmektedir. Ayrıca marka tarafından gerçekleştirilmekte olan her türlü reklam, tanıtım ve halkla ilişkiler faaliyetinden bayilik alan girişimciler de yararlanabilmektedir. Mochka Kuyumculuk tarafından kullanılan Müşteri İlişkileri Yönetimi sistemi sayesinde bayiler, merkezin ürün stoğunun tamamını görebilmektedir. Mochka Kuyumculuk marka tanınırlığı ve yıllarca süren titiz çalışmalar sonucu oluşturduğu müşteri sadakati sayesinde bayilerine geniş bir müşteri kitlesine ulaşma ve yüksek kar marjı olanağı sağlamaktadır. Ayrıca firma, bayilerine eğitim ve uzman personel desteği de sunmaktadır. İşletme, yönetim teknikleri, muhasebe, barkod sistemleri ve personel eğitimi konularında bayiler sürekli olarak desteklenmektedir. Yürütülen reklam faaliyetleri ile bayilerin karlılığını artırmak konusunda ciddi çalışmalar yürüten marka, müşteri memnuniyetinin kusursuz bir şekilde sağlanması için de büyük özen göstermektedir. Mochka Kuyumculuk, bayilerinin faaliyet standartlarını izlemek, uygun gördüğü iyileştirmeler için önerilerde bulunmak ve gelişim süreçlerini izlemek için periyodik olarak mağaza ziyaretleri gerçekleştirmektedir. 

Takı sektörü öncüleri arasında yer alan Mochka Kuyumculuk tarafından aranan niteliklere sahip olduğunuza inanıyor ve bu güçlü marka ile adım atarak ticari riskleri azaltmak istiyorsanız, siz de marka ile iletişime geçerek bu yoldaki ilk adımınızı atabilirsiniz.

Mochka Kuyumculuk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR