Mng Kargo

2003 Yılında Ticari Faaliyetlerine Başlayan Mng Kargo; Dünyada 220 Farklı Ülkede Kargo Hizmet Vermektedir. Mng Kargo, Filosunda Kendine Ait Kargo Uçağı Bulunan Tek Kargo Firması Olma Unvanına Sahip..

MNG Kargo Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* MNG Kargo bayilik ücretleri ile ilgili kesin bir bilgi internet kaynaklarında bulunmamakta ve konu ile ilgili firma yetkililerinden bilgi alınamamaktadır.

MNG Kargo Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MNG Kargo Bayilik Şartları

Girişimcinin 25 Yaşını Doldurmuş; Erkek İse Askerliğini Tamamlamış Olması
Mng Kargo Acente Başvuru Formunun Doldurulması
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması, Gerekli Miktarda Banka Teminat Mektubu Sunulması
Girişimcinin En Az Lise, Tercihen Lisans Mezunu Olması
Girişimcinin çözüm Odaklı Olması Ve Esnek Mesai Saatlerine Uyması
Girişimcinin Mng Kargo şirket Değerlerini Benimsemesi

MNG Kargo Bayilik Açıklaması

MNG Kargo Bayilik

Türkiye ve dünyanın 220 ülkesini kapsayan geniş hizmet ağı ve  kurumsal yapısı ile MNG Kargo bayilik almak isteyen yatırımcıların dikkatini çekiyor. Bayilik veren firmalar arasında özel bir konuma sahip olan firma Türkiye genelinde MNG Kargo acentelik açmak isteyen girişimcilere büyük bir karlılık sunuyor. 

Faaliyetlerine başladığı 2003 yılından bu yana toplamda 800’ü aşkın şubesi, 25 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü ve binlerce çalışanı ile kargo gereksinimlerini en hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamayı hedefleyen marka yatırımlarına devam ediyor. Türkiye genelinde tüm şehir merkezlerine 24 saat içerisinde teslim garantisi sunan marka; depolama, antrepo ve gümrükleme hizmetleri ile de hedef kitlesini genişletiyor. 

MNG Kargo çatısı altında ticari faaliyetlerini yürütmek isteyen girişimciler firmanın yüksek marka bilinirliğinin, desteklerinin, teknolojik alt yapısının, hizmet çeşitliliğinin ve acentelere yüksek karlılık sunan kazanç modelinin avantajlarını yaşayabiliyor. 

MNG Kargo tüm şubelerinde hizmet standartlarını korumayı hedeflediği için bayilik almak isteyen girişimcileri seçerken incelikli davranıyor. Bu nedenle MNG Kargo acentesiaçmak isteyen yatırımcıların MNG Kargo bayilik şartları kapsamındaki gereklilikleri yerine getirmesi gerekiyor. 

MNG Kargo Bayilik Şartları

MNG Kargo acentesi olmak isteyen girişimcilerin aynı anda birden fazla gerekliliği yerine getirmesi gerekir. MNG Kargo bayilik şartları şu şekilde sıralanabilir:

  • Girişimcinin en az 2 yıllık iş tecrübesinin bulunması
  • Girişimcinin en az lise tercihen lisans mezunu bulması
  • Girişimcinin 25 yaşını doldurmuş; erkek ise askerliğini tamamlamış olması
  • Girişimcinin MNG Kargo şirket değerlerini benimsemesi
  • Girişimcinin çözüm odaklı olması ve esnek mesai saatlerine uyması
  • Gerekli yatırım bütçesine sahip olunması, gerekli miktarda banka teminat mektubu sunulması
  • Gerekli yasal izinlerin alınması
  • MNG Kargo Acente Başvuru Formunun doldurulması
  • İşlek bir lokasyon seçilmesi

MNG Kargo bayilik şartları arasında bayilik ücreti ile ilgili net bir bilgi verilmiyor. Acentenin açılacağı lokasyona ve lokasyonun karlılık ölçümlerine göre bayilik ücretlerinin değişebileceği biliniyor. 

MNG Kargo bayilik başvurusuyapan ve acente açması onaylanan girişimciler eğitime tabi tutuluyor. Yüksek hizmet kalitesinin devamlılığı için MNG Kargo markasının en çok önem verdiği destekler arasında yer alan eğitim desteği; bayilik için çalışacak personellere de sağlanıyor.  

MNG Kargo acentesi olmak isteyen yatırımcıların araçlarını kiralama ya da satın alma yöntemleri ile tedarik etmesi gerekiyor. Personel seçimini de kendileri yapıyor ve eğitim sürecinde markadan destek alabiliyorlar. MNG kargo bayiliklerinde işlerin aksamaması için lokasyon ihtiyaçlarına göre çalışan sayısı değişiklik gösterebiliyor. 

MNG Kargo Bayilik Almanın Avantajları

Dünya genelinde 220 ülkede hizmet veren; filosunda kendi uçakları bulunan, hizmet kalitesiyle kargo hizmeti almak isteyen tüketicilerin ilk tercihi arasında yer alan MNG Kargo girişimciler için büyük karlılık sunuyor. 

Markanın bilinirliğinin yanı sıra hizmet çeşitliliği ve kargo hizmetlerine duyulan ihtiyacın sürekliliği bu iş fikrinin avantajlarını arttırıyor. Planlama becerisine  sahip, girişimcilik ruhu olan, müşteri portföyünü genişletmek için çaba harcayan, güler yüzlü hizmet veren, hizmet takibinde iyi olan, bilgisayar ve Office programlarını kullanabilen, marka gereksinimlerini karşılayan ve çalışma azmi olan girişimciler MNG Kargo bayilikleri başvurusu yapabilirler. 

MNG Kargo bayilikleri açılacakları lokasyon özelinde yatırımların kısa sürede geri dönmesini sağlıyor. Siz de MNG Kargo bayilik şartları özelinde gereksinimleri karşılıyor ve uzun mesai saatlerine hazırlıklı olacağınızı düşünüyorsanız karlı bir yatırım yapmak için MNG Kargo acenteliği için başvuru yapabilirsiniz. 

MNG Kargo Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR