Bayilik Açıklaması

MNG Kargo Bayilik

Türkiye’ye 30 yılı aşkın süredir, gerçekleştirdiği büyük projelerle hizmet eden MNG Holding bünyesindeki şirketler, inşaat, otel yatırımları ve yönetimi, enerji üretimi ve pazarlaması, yurt içi ve yurt dışı hava kargo taşımacılığı, yurt içi kargo taşımacılığı, uçak bakım ve onarım hizmetleri, finans, savunma, bilişim ve medya da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir. MNG Şirketler Topluluğu 44 faal şirket ve 9 diğer iştirakçi kuruluş ile faaliyetlerini sürdürmektedir. 

 MNG Kargo Bayilik “MNG Şirketler Topluluğu”nun ilk şirketlerinden olan Günal İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve MAPA İnşaat ve Ticaret A.Ş. baraj, otoyol, Ankara ve İzmir Hilton gibi çok sayıda büyük inşaat projesini gerçekleştirmiştir. Halen yurtiçinde ve yurtdışında önemli inşaat yatırımları bulunmaktadır. MNG Şirketler Topluluğu’nun toplam işletme sermayesi 2008 yılında 340 milyon ABD Doları’na ulaşmıştır. Yüklenici firmaları tarafından tamamlanan işlerin toplam değeri 5.3 milyar ABD Doları’nı aşmış ve 2008 yıl başı itibarı ile devam etmekte olan işlerin değeri ise 4.7 milyar ABD Doları’na yaklaşmıştır.

MNG Kargo Bayilik Şartları Nedir

  1. Hergün uzun süre dikkatiniz dağılmadan çalışabiliyorsanız,
  2. Para kazanma hırsı ve azmine sahip bir yapınız varsa,
  3. Sabır ve sebatlı iseniz,
  4. Müşteri edinmek için yılmadan çalışacaksanız,
  5. 25 yaşın üzerinde bay (askerliğini yapmış) - bayan, lise mezunu ve tercihen üniversite mezunu iseniz...

MNG Kargo Bayilik Başvurusu Yapmak

MNG Kargo bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimciler için bu bayilik başvuru formu linke tıklayarak MNG Kargo bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. MNG Kargo bayilik şartları ve başvurusu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden Kargoda bayilik veren MNG Kargo ile irtibat kurabilirsiniz.

 

 MNG Kargo Bayilik Hakkında : MNG Kargo, dünya taşımacılık sektörüne sunduğu avantajlarla Türkiye’yi kargo ulaşımı alanında özellikle Avrupa ile Ortadoğu ve Asya ülkeleri arasında köprü konumuna getirmeyi amaçlamaktadır. MNG Kargo, kurulurken 1992 yılında GATT Uruguay Raundu sözleşmelerinde belirtilen Dünya Ticaretinin serbestleştirilmesi ve liberalleştirilmesi ilkelerini göz önünde bulundurmuş ve ülkemizde bu yönde sağlanan tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Kargo sektörünün en genç, en dinamik, en güçlü firması olan MNG Kargo, online hizmet veren teknik altyapısı, kaliteli hizmet öncelikli ticari anlayışı ve Avrupa’daki rakiplerine model oluşturacak hava ve kara taşıtlarının entegre yapısıyla bu süreçte etkin rol almayı hedeflemektedir. MNG Kargo, yapılanmasını bu anlayışla tamamlamış ve üretim-tüketim zincirini oluşturan her halkaya üstün kalitede ekonomik hizmet verecek şekilde organize olmuştur.

Türkiye’de hava kargo taşımacılığı yapan ilk ve tek kargo şirketi olma özelliğini taşıyan MNG Kargo, bu hizmetini kara organizasyonuyla entegre ederek bireylerin ve ticari organizasyonların yurt genelinde yaygın hizmet almasını sağlamıştır. MNG Kargo, ihracatçımıza destek olmak amacıyla üretim noktasından yurt dışındaki tüketim noktasına kadar sürecek ulaşım zincirinin kesintiye uğramadan devamını sağlayacak bir projeyi MNG Havayolları ile işbirliği yaparak geliştirmektedir.MNG Kargo, uluslar arası alanda faaliyet gösteren ulaştırma firmalarının Türkiye’de model aldığı bir kuruluştur.

Avrupa Birliği süreci hızla katedilirken, çevre ülkelerdeki gelişmeleri de dikkate alarak geç kalınmadan doğu ile batı ulaşımına çözüm getirecek bir yapılanma zorunluluk haline gelmiştir. MNG Kargo, bu organizasyonun oluşturulması ve uygulanması konusunda stratejisini belirlemiş ve uygulama safhasındadır. MNG Kargo, Doğu, Batı, Kuzey ve Güney arasında santral ülke olma özelliği bulunan Türkiye’nin kargo ulaşımı alanında dünyada söz sahibi olması için altyapı çalışmalarını sürdürmektedir.

MNG Kargo Bayilik İletişim Bilgileri

 

Bayilik Verdiği Bölgeler

İlçe bilgilerini görmek için şehir seçin.
BAŞVUR