Mm&Amp;G’s Burger

MM&G’S BURGER Bayilik Açıklaması

MM&G’S BURGER BAYİLİK

MM&G’S BURGER Franchise hakkını almak ve bu şekilde bir restoran açmak, profesyonel bir bakış açısı, sabır, liderlik, planlama, araştırma, ön görü, yer seçimi ve restoran işletmesine bizlerle birebir bir katılım gerektirmektedir. 

MM&G’S BURGER Franchise için öncelikle finansal yeterlilik, olumlu yaklaşım, disiplinli çalışma sistemi, muhasebe, pazarlama ve gurme bir lezzet bilgisine ihtiyacınız olacaktır. Burger Bayilik Sabit bir gelir garantisi hiçbir sektörde verilmediği gibi MM&G’S BURGER Franchise’da da size bir vaad verilmez. Her işin kendi içinde yarattığı risklerle sizleri karşılaştırabilir. Fakat bu riskleri iyi analiz ederek, profesyonel bir çalışma temposunda ilerleyerek hedeflerinize ulaşabilir ve uzun vadede sizlerin yararına olacak sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Sizlere ayrıntılarıyla belirtiğimiz bilgileri inceledikten sonra kendinizi bu koşulları yerine getireceğine inandırıyor, MM&G’S BURGER’ın gurme tatlarını taçlandırabileceğinizi düşünüyorsanız bizleri aramanız için artık tam zamanı! 

MM&G’S BURGER Yatırım Rakamları Yatırım rakamları bölgeye, dükkana, etrafındaki potansiyele göre değişiklik göstermektedir. Yatırım miktarlarına aşağıdaki başlıklar dahildir.

  • İsim Hakkı
  • İnşaat ve mimari uygulamalar
  • Mutfak malzemeleri
  • Pos ve Bilgi işlem
  • Eğitim ve Üniformalar
  • Açılış menü ve insert dağıtımı
  • Franchise Kriterleri

Önemli Not: Mutlaka işin başında durulması gerekmektedir. ve 4 hafta iş eğitimi alınmalıdır. Ekibinizi eğitebilecek pozisyonda olmalısınız.

Bina ve Dükkan Kriterleri

Dükkan 90-120 m2 Tek kat - Min 5mt cephe OtoPark önünde ve yanında 4 motorsiklet park alanı olmalı Havalandırma bağımsız bacalı olmalı Elektrik 30 kw min güce sahip olmalı

 

MM&G’S BURGER Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR