Mikrofiber Bez

Denizli Merkezli Olan Technolog Mikrofiber Bez Satışı Için Türkiye Genelinde Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Mikrofiber Bez Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Mikrofiber bez bayilik almak için gereken yatırım bedeli tercih edilen bölgeye ve yatırımcının durumuna göre belirlenmekle birlikte 500 TL ile 1000 TL arasında yer almaktadır.

Mikrofiber Bez Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mikrofiber Bez Bayilik Şartları

Marka Bilincine Sahip Olmak
İş Disiplini Ve Ekip çalışmasının öneminin Bilincinde Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak

Mikrofiber Bez Bayilik Açıklaması

Mikrofiber Bez Bayiliği

 

Technolog Mikrofiber Bez temizlik sektörü içerisinde çok popüler olan bir ürünü tüketicilerine en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. %100 Türk sermayesi ile kurulan Technolog  Türkiye’ye yurt dışından ithal edilen ve çok yüksek rakamlar ile tüketicilere satılmakta olan mikrofiber temizlik bezini kendi tesislerinde 3 farklı marka ve yirmiden fazla çeşit ile üretmektedir. Bu ürünler ABD, Avrupa ülkeleri, Ortadoğu ve Türki cumhuriyetlere de ihraç edilmektedir. Temizlik sektöründe büyük rağbet gören bu ürünü kaliteli ve uygun fiyatlarla sunduğu piyasadaki yerini de giderek güçlendirmektedir. Technolog Mikrofiber Bez farklı kullanım alanlarına sahip olan 7 ayrı çeşit olarak üretilmektedir. Technolog Mikrofiber Bez kullanılarak yapılan temizlikten sonra bakterilerin % 99,6 oranında azaldığına dair Ege Üniversitesi’nin resmi raporu bulunmaktadır. Technolog Mikrofiber Bez temizlik sektöründe bayilik veren firmalar arasında hem düşük maliyetler ile yatırım yapma fırsatı hem de oldukça rağbet gören ve yüksek karlılığa sahip olması nedeni ile yatırımcıların tercihleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. 

Technolog Mikrofiber Bez Bayilik Şartları

Technolog Mikrofiber Bez bayilik alan girişimcilerin öncelikle marka bilincine sahip olmasını istemektedir. İş disiplinine sahip ve ekip çalışmasının öneminin farkında olan kişiler ile çalışmayı tercih eden marka bayilik almak isteyen girişimciler aracılığı ile ürünlerinin daha çok noktada ulaşılabilir hale gelmesini hedeflemektedir. Technolog Mikrofiber Bez bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini markaya iletebilmektedirler. Formu dolduran girişimcilerin başvuruları değerlendirmeye alınmakta ve marka yetkilileri tarafından kendileri ile iletişime geçilmektedir. Technolog Mikrofiber Bez bayilik almak için gerekli olan yatırım miktarı müşterinin durumuna ve yatırım yapmak için seçilen bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte ortalama yatırım miktarının 500 TL ile 1.000 TL aralığında olduğu bilinmektedir. Technolog Mikrofiber Bez bayilik almak isteyen girişimcilerden isim hakkı bedeli talep etmemektedir. 

Technolog Mikrofiber Bez Bayilik Avantajları

Technolog Mikrofiber Bez bayilik alan kişilerin yaptığı yatırımın geri dönüş süresinin 1 ay olduğu görülmektedir. Technolog Mikrofiber Bez bayilik alan girişimcilere marka tarafından taksitle ödeme imkanı sağlanmaktadır. Yerli üretici ile çalışan girişimci ürün temini konusunda da herhangi bir aksama ile karşılaşmamaktadır. Ayrıca isteğe özel olarak talep edilen renkte ve boyutlarda üretim olanağı da bulunmaktadır. Yirmiden fazla çeşitte ürünü bulunan Technolog Mikrofiber Bez bayilik alan girişimcilerine en yüksek kalitedeki ürünü en uygun fiyatlar ile müşterilerine ulaştırma olanağı sağlamaktadır. Temizliğe ayrılan vakti yarı yarı azaltmayı sağlayan Technolog Mikrofiber Bez hem su lekesi bırakmamakta hem de deterjan kullanımına gerek kalmadan sonuç alınmasını mümkün hale getirmektedir. Sağladığı zaman ve emek tasarrufu nedeni ile yoğun ilgi gören Technolog Mikrofiber Bez bayilik alan girişimcilerin yüksek satış rakamlarına ulaşmasına neden olmaktadır.

Technolog Mikrofiber Bez Bayilik Destekleri

Technolog Mikrofiber Bez bayilik alan girişimcilere ürün ile ilgili detaylı bilgilendirmeler ve etkin pazarlama eğitimleri marka tarafından verilmektedir.  Ayrıca Technolog Mikrofiber Bez bayilik alan girişimciler aldıkları ürünler için markaya taksitle ödeme yapabilmektedirler. Technolog Mikrofiber Bez bayilik alan girişimciler ürünlerini isterlerse % 250 kar marjı ile perakende olarak isterlerse % 25 – 100 arası kar marjı ile toptan olarak satışa sunabilmektedirler.

 

Mikrofiber Bez Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR