Mcp - Owundys Ayakkabı

MCP - owundys Ayakkabı Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MCP - owundys Ayakkabı Bayilik Şartları

Bölge Temsilcisini Arayarak Gerekli Bilgilerin Alınması Gerekiyor.

MCP - owundys Ayakkabı Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

1975 yılından günümüze değin, sürekli olarak kendini yenileyerek hizmet vermeyi amaç edinen Ersin Ayakkabı San.Tic. Ltd.Şti. şimdi çalışmalarını, modern ve yeni tesislerinde sürdürmektedir.

Başta TÜRKİYE olmak üzere,Avrupa,Asya,Ortadoğu ve Afrika Kıtasındaki ülkelere satış yapmaktayız.

Kuruluşumuz dünyanın en ileri ayakkabı üretim teknolojisi olan İtalyan Teknolojisi ile toplam 9.000 m2 kapalı sahayı kapsayan tesisleri, günlük 10.000 çift bayan ve erkek casual/spor ayakkabı üretim kapasitesine sahiptir. Ersin ayakkabı tecrübeli kadrosu ile model, kalite, zarafet ve sağlamlıkta Türk Ayakkabı Sanayii'nde önemli bir yerdedir.

Paul Branco, Tiglon, MCP Shoes&Boots ,Owndays markaları ile kaliteyi hesaplı fiyata tüketiciye sunma doğrultusundaki şirket politikamız sayesinde, kısa sürede tüketicinin tercih ettiği adetsel bazda en çok satan satış markası olmuştur. Müşterilerin sürekli beğenisini kazanmak, üretimin her kademesinde titizlikle uygulanan kalite kontrolü, kuruluşumuzun önde gelen amaçlarındandır.

MİSYON & VİZYONUMUZ

Ürünleriyle geniş kitlelere ulaşan, toplumsal ve çevresel sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenirliği, kalite yönetimi, kaliteli insan kaynağı oluşturabilen, ürün çeşitliliği ve teknolojisiyle Türkiye,Asya,Afrika,Ortadoğu ve Avrupa'da spor ve yaşamı etkileyen bir dünya markası olmaktır.

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Sağlam ve Güvenilir iletişim, tüketici ile güçlü bağlar kurmak güven ve sadakati sağlamak. 

Firmamızın ülke pazarında etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda müşteri fikir ve önerileri ile sürekli büyüyen gelişen sektörün öncülüğünü yapan, sektörde güvenilir ve saygın firmalar arasında olmak.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: ayakkabı, bot,spor ayakkabı,deri ayakkabı,casual ayakkabı....
  • Kuruluş Yılı : 1975
  • Toplam Çalışan Sayısı: 150
  • Merkez Ülke: Türkiye
  • Toplam Şube Sayısı : 3
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 2
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 650
  • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : telefon>ön bilgi>>>>

MCP - owundys Ayakkabı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR