Matrak Shop

Matrak Shop Bayilik Açıklaması

Matrak Shop Bayilik

 Matrak Shop Bayilik - Tişört Bayiliği Veren Firma Matrak Shop Bayilik Hakkında : Matrak Shop olarak, 2005 yılından bu yana başta t-shirt, sweatshirt, çanta, cüzdan ve kupa bardak olmak üzere birbirinden farklı giyim ve aksesuar ürünlerinin tasarım, üretim ve satışını yapıyoruz.

Türkiye genelinde üretim ve satış haklarının sahibi olduğumuz South Park ve SpongeBob gibi dünyaca ünlü karakterlerin lisanslı ürünlerinin yanında okullar, şirketler, kampanyalar, kutlamalar ve özel günler için de alternatif giyim çözümleri üretiyoruz. Ürünlerimizin çok büyük bir kısmını sürekli güncellenen internet sitemizden görebilirsiniz. 

Matrak Shop Bayilik - Tişört Bayiliği Veren Firma Türkiye’nin birçok yerine toptan satışlar gerçekleştirirken, 5 tanesi kendi mağazamız olmak üzere birçok noktada perakende satış yapıyoruz. Bununla birlikte Markafoni, Limango, Trendyol ve Morhipo’nun da aralarında bulunduğu onlarca alışveriş sitesinde ürünlerimizi binlerce müşteriye ulaştırıyoruz. Bulunduğunuz şehrin de bizim için güzel bir satış noktası olacağını düşünüyorsanız, vakit kaybetmeden tanışmalıyız.

Tişört Bayiliği Veren Firma

Tişört Bayiliği Hakkında : Bayilik veren firmalar arayışındaysanız, Matrak Shop’tan tişört bayiliği alarak kârlı bir yatırım yapabilirsiniz. Matrak tişörtleri satmak cazip iş fikirleri içerisinde en iyi seçenektir. Türkiye’nin bir çok şehrinde, üniversitelerinde ve kolejlerinde, kalitesinden taviz vermeyen Matrak Shop ürünleri satılmaktadır. Türkiye'nin en büyük tişört mağazası olarak faaliyete geçen İstanbul şubemiz, Avrupa’nın en büyük eğlence merkezlerinden olan Vialand’de açılmıştır. Siz de her kesime hitap eden, sürekli potansiyel müşterisi olan elit bir mağazanız olmasını istiyorsanız yukarıdaki formu doldurup bize gönderiniz. 

Tişört Bayiliği Veren Firma

Matrak Shop Bayilik Başvurusu

Matrak Shop Bayilik, Matrak Shop Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından Tişört Bayiliği Veren Firma Matrak Shop ile iletişime geçebilirsiniz. 

Matrak Shop Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR