Marpop Dondurma

Marpop Dondurma Bayilik Açıklaması

Marpop Dondurma Bayilik Sistemiyle Büyümeyi Hedefliyor

Yenilenen yüzüyle Erenköy Bağdat Caddesi’nde ilk şubesini açan Marpopbayiliksistemiyle büyümeyi planlıyor. Bu kapsamda İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere 3 yıl içinde 20’nin üzerinde şubeye ulaşılması hedefleniyor.

Marpop Dondurma Bayilik Başvuru Formu

 Marpop dondurma bayilik başvurusu formundada belirtilen aşağıdaki hususlara formu doldururken dikkat etmenizi öneririz.

Marpop Dondurma Bayilik Başvurusu Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Önemli: Başvurunuza daha sağlıklı ve hızlı cevap verebilmemiz için, lütfen aşağıda örnek olarak sunulan kroki ve fotoğrafları tarafımıza ulaştırınız. 

Kroki: Bölgedeki önemli iş merkezleri, yakın konseptteki işletmeleri, okulları vs. belirtir. 

Cephe Fotoğraf: Aday mekanın karşı caddeden bütününü gösterir. 

Cadde Fotoğraf: Yürüyüş güzergahını tanımlar. 

İç Mekan Fotoğraf: Aday mekanın iç alanını gösterir.

Marpop Dondurma Bayilik İletişim Bilgileri

 Marpop Dondurma Bayilik Başvurusu Marpop Bayilik Hakkında : Mado’yu dünya markası yapan Yaşar Dondurma ve Gıda Mad. A.Ş. dondurma kafe kültürüne yeni bir konsept daha kazandırıyor. Her yaş grubundan yeni, özgün tatlara meraklı olanlar için kişisel beklentilerinin çok üzerinde, özgürlükler tanıyan Marpop’un ilk şubesi, Bağdat Caddesi üzerinde Erenköy’de açıldı.

Marpop, sizi yepyeni lezzetlerle tanışmaya davet ediyor Marpop ile birlikte artık yepyeni bir “dondurmacılık anlayışı” başlıyor. Ceviz-incirli,badem-üzümlü,bitter çikolata,fildişi çikolata, nutellalı,kekli,fıstıklı,karamelli,bademli,karadutlu ve çilekli bir çok dondurma çeşidini Marpop mağazamızda bulabilmektesiniz. Bonbon dondurma ve parmak dondurmamızla birçok ikramlık ve atıştırmalık dondurma çeşitlerini de bulabileceğiniz tek yer, Marpop. Ustalığımızla sizin tercihiniz bir araya geldiğinde,ortaya hayal gücü kadar geniş bir çeşitlilik, doğal ve sağlık dolu lezzetler çıkıyor.

Her an tazecik fırından çıkmış cupcakelerimiz, ustalarımız tarafından taptaze, sağlıklı, kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Günümüzün popüler trendi cupcake, makaron ve kurabiye, Marpop’un kendine özgü dondurmalı sunumuyla vazgeçilmez lezzetlerin başında geliyor. Kişiye özel süslenip servis edilen cupcakeler, makaronlar ve kurabiyeler, alışılmışın dışında bir lezzet arayanlar ve özel günlerde farklı süprizler yapmayı sevenler için birebir en tatlı tercih. İçi özel dolgulu, günlük el yapımı cupcakeler, krema ya da dondurma eşliğinde beğeninize sunuluyor.

Cupcakeleri, sevdiklerinize ikram etmek ve özel günlerde sürpriz yapmak için hayalinizdeki gibi hazırlatabilir veya mağazamızdaki yüzlerce çeşit arasından seçebilirsiniz. Öğleden sonra çayınızın veya kahvenizin yanında tatlı ve peynirli mini cupcake çeşitlerimize hayır diyemeyeceksiniz. Misafirlere lezzetli atıştırmalık olarakta sunabileceğiniz cupcake çeşitleri için bir gün öncesinden mağazamıza gelerek sipariş vermek yeterli oluyor. Cupcakeler tercihinize göre 6 tanelik büyük boy ya da 12 tanelik küçük boy kutularda hazırlanabilir. 

Dondurma Bayilikleri Kahvaltılık aperatiflerden doyurucu lezzetlere, pannacottalar, suffle, günlük üretilen spesiyal pasta çeşitleriden, fondüye, salep çeşitlerinden, taze meyve suyu karışımlarına,milkshakelerden smoothie ve limonata çeşitlerine kadar birbirinden lezzetli karışımlar menüde yer alan lezzetler arasında

Marpop Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR