Markaj Group

Markaj Group Bayilik Açıklaması

Markaj Group Ayak Bakım Spreyi - Bayilik

İlaç ve Medikal sektöründe faaliyet gösteren firmamız piyasada var olan bir çok muadil ürüne karşın Türk Silahlı Kuvvetlerine yönelik hazırlanmış çok özel Ayak Bakım Spreysolüsyonu Sivil piyasada da son tüketicilere ulaştırmak amaçlı çalışmalarına başlamıştır.

Söz konusu ürün özel içeriği sayesinde başta koku , bakteri ve mantar hastalıklarını tamamen ortadan kaldırdığı gibi, kaşıntı, pullanma, akıntı, parmak arası ve taban yanmaları, taban kenar ve altı sertliğini ortadan kaldırmaktadır. Cildi yeni doğmuş bebek cildi kıvamına getirebilmektedir. Markaj Group T.C. Sağlık Bakanlığından kozmetik sınıfında ruhsatlandırılmış ve GMP şartlarına sahip özel tesiste dolumları yapılmaktadır. Tüm resmi belgeleri mevcuttur.

MARKAJ GROUP İLAÇ VE MEDİKAL - Bayilik Bilgileri

Bayilik Kategorisi : Kozmetik - Dermo Kozmetik Kuruluş Yılı : 2008 Bayi Sayısı : 6Bayilik Şartları : Karşılıklı konuşma ile tespit edilir. Bayilik Destekleri : Muhtelif destekler mevcuttur. Bayilik Yatırım Maliyeti : İşin hacmine göre değişiklik gösterir. İlk etapta 4,500 Tl. gibi bir yatırım yeterlidir. 

Yetkili Kişi : Rıfat SAKİN

 

Markaj Group Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR