Maraji İlaç

Maraji İlaç Bayilik Açıklaması

Maraji İlaç Kozmetik Bayilik

Maraji İlaç Kozmetik Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Firmanın ecza deposu ndaki ürünlerinin satışını gerçekleştirerek ciro dan pay alma esasına dayanan bedelsiz katılım ile başvuru imkanı sağlayan marjı ilaç 2014 yılında kurulmuş 13 ürünü olan 2017 ocak itibariyle 18 ürünü ile İl bazında bayilik vermektedir. 

Maraji İlaç Kozmetik Bayilik ve Bayilik Bilgileri Konusudur. 

 Maraji İlaç Kozmetik Bayilik ve Bayilik Bilgileri Maraji İlaç, uzun yıllar sağlık ve pazarlama sektöründe deneyimli Dr.Vahit Hikmet Ocak ve Ashabil Özkök tarafından 2014 yılında detaylı, titiz bir araştırma ve hazırlık sürecinden sonra kurulmuştur.

Firma kurulduğu tarihten bugüne hızlı bir büyüme ivmesi kazanarak sadece Türkiye’de geniş bir satış ağı yakalamakla kalmayıp, 180 ülkeye ihracat hazırlıklarını hızlandırmak için süreç odaklı büyüme ve kalite odaklı ürün anlayışını benimsemiştir. Firmanın ürünleri şu anda Türkiye genelinde eczanelerde olmakla birlikte, ihracat hedeflerini gerçekleştirmek için Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Avustralya’daki temsilcilikleri ile küresel pazarlara açılmayı kendisine hedef edinmiştir. 

İdealimiz : Maraji İlaç, insan sağlığının sürekliliğini ve yaşam kalitesinin arttırılmasını tıbbi etikten ödün vermeden sağlayan bir kurum olmayı kendisine ideal olarak belirlemiştir. Bu ideale ulaşmak için öncelikle organizasyonel anlamda, ve sırasıyla endüstriyel, sektörel, bölgesel ve global anlamda bir standart olmayı hedeflemiştir. 

Metodolojimiz : İnovatif ve tedaviye yardımcı ürünlerin kalitesini arttırmak amacıyla, Maraji ilaç, üretimde verimliliği esas almaktadır. Girdilerin kalite seviyelerini arttırırken, çevresel duyarlılığa dikkat çeken firmamız, çevre kirliliğini önleyici bir üretim sürecini benimsemiştir. İnsani ve çevresel anlamda ilaçların ve tedaviye yardımcı ürünlerin yan etkilerinin, etkilerinden kat kat fazla olduğu günümüz dünyasında, Maraji İlaç, tıbbi etik ve bilimsel üretim metodolijilerinden ödün vermeyen firma anlayışını hedeflemiştir. İlaç bileşimlerinde insan sağlığı optimizasyonu ve tedaviye yardımcı etkili sonuç esas alınmıştır. 

Kategorilerimiz: Maraji çatısı altında 5 kategoride üretim yapmaktayız. Bunlar: Kulak-Burun-Boğaz Sağlığı; Anne ve Çocuk Sağlığı; Eklem Sağlığı; Saç Biti ve Bit Sirkesi Tedavisi, Saç ve Saç Derisi Sağlığı, Cilt Sağlığı. 

Markalarımız: Firmamız Pantholive, Glabramer, Cartilair, Rinodex, Bitless ve Tinaped olarak altı marka altında üretim yapmaktadır. 

Ürünlerimiz: 11 çeşit ürünümüzü tüm eczanelerde bulabilirsiniz. Bunlar: Glabramer Pişik Kremi (30 gr/75 gr), Pantholive Dexpanthenol Krem (30gr/100gr), Pantholive Meme Ucu Kremi, Rinodex Burun Damlası, Cartilair Eklem Kremi, Cartilair Eklem Tableti, Bitless Sprey, Bitless Bit Şampuan (metal tarak hediyeli), Pantholive El ve Yüz kremi ( 30 gr ve 100 gr), Pantholive Sarımsaklı Bakım Şampuanı, Pantholive Plus Saç Dökülmelerine Karşı Etkili Şampuan. 

Yakında Çıkacak Ürünlerimiz: Yakında çıkacak 6 yeni ürümüzle büyümeye devam ediyoruz. Bunlar: Pantholive Gebelik Çatlakları Kremi, Pantholive İntim Solüsyon, Cartilair Magnesium Sprey, Pantholive Gebelik Çatlak Kremi, Rinodex Serum Fizyolojik Damla, Rinodex Serum Fizyolojik Sprey.

Maraji İlaç Kozmetik Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Maraji ilaç kozmetik Bayi - Franchise Şube Sayısı: 19 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bedelsizdir. En az lise mezunu tercihen tıp eczacılık medikal sağlık alanında deneyimli.

 

Maraji İlaç Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR