Mambocino Coffee

MAMBOCINO COFFEE Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MAMBOCINO COFFEE Bayilik Şartları

Anahtar Teslim Proje Uygulaması Yapılıp, Tüm Sistem Mimari Ekip Tarafından Organize Edilmektedir. Bu Süreç İçerisinde De Prof. Barista Ve İşletme Eğitimleri Verilmekte Olup, Sistem Oturana Kadar( Mağaza Açılışından Ortalama 15 Gün Sonrası Kadar) Destek Ve Eğitimler Devam Etmektedir. Kesinlikle İş Tecrübesi Aranmamakta Olup, Mağaza Stok, Anlık, Günlük, Haftalık, Aylık Ciro Takibi, çalışanların İş Düzeni, Kurulacak Kamera Ve Yazılım Sistemiyle İnternet üzerinden Takip Edilmektedir.

MAMBOCINO COFFEE Bayilik Açıklaması

Günümüz butik kahve kültürüne yenilikçi dokunuşlar ve anlayış ile yaklaşıyoruz. Biz bunu ‘Artisan Coffee Concept’ olarak adlandırıyoruz!

2000 yılında Londra’da açtığımız ilk mağazamızın kısa sürede büyük ilgi görmesi ve SCAE ( Speciality Coffee Ass. of Europe) tarafından düzenlenen organizasyonlarda aldığımız başarılarımız bizim Dünya kahve sektöründeki butik kahveciler arasında yer almamızı sağladı.

2008 yılında kendi kavurma tesisimizi kurarak Türkiye pazarında yer almaya karar verdik. Amacımız tonlarca kahve kavurarak her köşe başında yer alıp endüstriyel olmak değil, mütevazi bir bakış açısıyla, içtiğimiz kahveleri fincandan geriye giderek, hasat döneminde, nasıl üretildiği kayıt altında tutulan, çiftçiyi koruyan, kavurma aşamalarında yüksek teknoloji cihazlar kullanarak, tutku ile eğitimden geçmiş baristaların ellerinden taze taze içilmesini sağlamaktı.

Her yeni güne, bu amacı düşünerek başlıyor, evinizdeki sıcaklık ile sizleri karşılamaya sabırsızlanıyoruz.

  • Kuruluş Yılı : 2000
  • Toplam Çalışan Sayısı: .
  • Merkez Ülke: İNGİLTERE

MAMBOCINO COFFEE Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR