Maltız Köfte

Maltız Köfte Bayilik Açıklaması

Maltız Köfte Bayilik Hakkında

Farklı bir proje ile tüketicinin karşısına çıkan Maltız Köfte, lezzet tutkunlarının beğenisini kazanacağından ve başarılı olacağından emin. 1991 doğumlu ve Kadir Has Üniversitesi 2. sınıf İşletme okuyan Burak Tatlıdil, uzun süredir düşündükleri ekmek arası köfte satma fikrini hayata geçirdi. 1970’lerden bugüne kadar uzanan Maltız Köfte’yi satın alarak bu düşüncesini uygulamaya koyan Tatlıdil, Maltız markasının yeni konseptte isim olarak önemli olduğunu belirtiyor.

 Maltız Köfte Bayilik ve Bayilik ŞartlarıMaltız Köfte Bayilik ve Bayilik Şartları CızBız Köfte’nin deneyimi ve kalitesi Maltız Köfte’ye katılırken, yeni konsept fast-food üzerine olacak. Porselen tabak servisinin olmayacağını ifade eden Tatlıdil, "Maltız Köfte’de hedef iyi köfteyi uygun fiyata sunmak. Fast-food ağırlıklı olduğu için öncelikle gençlere yöneldik. Tabi ki tüm yaş gruplarına özel kampanyalarımız da olacak" şeklinde konuştu. 

Maltız Köfte Bayilikalacak ilk 20 şubeye kadar Bayilik giriş bedeli talep etmeyecek. 

Ürün Hizmet Kapsamı : Restoran

 Bayilik Veren Firma : Maltız Köfte 

Firmanın Kuruluş Yılı : 1991 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2012

Bayilik Sayısı : 3 

Bayilik Giriş Bedeli : İlk 20 Şubeden Alınmayacak. 

Gerekli Ortalama Sermaye : 75.000 ile 100.000 TL Arası

Maltız Köfte Bayilik Şartları

Bayilik adayında aranan şartlar; İşletme sorumluluğunu üstlenebilecek, finansal yönü güçlü, servis ve hizmet kalitesine önem gösteren ve sektörde deneyimli bayi adaylarını tercih ediyor. İşyerinde aranan şartlar; Yaya ve araç sirkülasyonunun yoğun olduğu, otopark problemi olmayan, minimum 50 m2 tercihen bahçeli, asgari 7 m2 tabela cephesi olan mekanlar.

Maltız Köfte Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Bölge Koruması, Mal Temini

 

Maltız Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR