Makrospor

Makrospor Bayilik Açıklaması

Makrospor Hakkında : Günümüzde pek çok şirket, çalışanlarının performanslarını arttırmak için kendi bünyelerinde spor aktiviteleri düzenlemektedir ve bu firmalar ciddi geri dönüş sağlamıştır. Bünyesinde en az 50 m2 boş alanı bulunan her firma bir saat içerisinde 30 dakikalık istasyon çalışmasıyla en az 40 personeline bu imkanı sağlayabilmektedir. Sadece şirketler değil en az 50 metrekare alana sahip bütün kurumlar kullanabilir.

  • Oteller ana egzersiz alanlarında yada animasyon grupları için açık havada kullanabilir.
  • Sosyal tesisler.
  • Siteler uydu kentler.
  • Fizik tedavi merkezleri
  • Kolejler ve okullar

 Makrospor Bayilik ve Bayilik ŞartlarıEkipmanlarımızda bulunan hidrolik silindirler, akışkan gücü sayesinde çift yönlü güç tesir eder, tıpkı yüzmede olduğu gibi. Kullananın fitness kapasitesine göre direnci otomatik şekilde ayarlar. Böylelikle her seviyedeki kişiler fitness düzeyleri ne olursa olsun bu ekipmanları çok rahat bir şekilde kullanabiliyorlar.

 Makrospor Bayilik Şartları Makrospor Hidrolik Fitness Stüdyo Konsepti, kendi işinizi kurabilmeniz için ihtiyacınız olacak her şeyi size sağlar. Üstelik diğer hidrolik fitness salonları gibi sizden herhangi bir franchise bedeli talep etmeden! Siz sadece ekipmanları bizden temin edip ekibimizden eğitim almanız yeterli. Hidrolik Fitness ekipmanlarımızın yanında sizlere; 2 adet muzik CD’si, 1 adet kalp atım posteri, 1 adet anatomi posteri, 1 adet istasyon çalışması videosu ve stüdyonuzu işletmeniz için gereken günlük evraklar: üyelik sözleşmesi, vücut analizi, fitness analizi, takip kartı, günlük randevular, misafir kayıt formu da veriyoruz. 

Makrospor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR