Mahalle Kahvecisi

Mahalle Kahvecisi Bayilik Açıklaması

Mahalle Kahvecisi Bayilik

Mahalle Kahvecisi Bayilik Hakkında Açıklama : 2014 yılında doğan Mahalle Kahvecisi ile kafe & restoran kültürüne yeni bir sayfa açmayı ilke edindi.. Unutulmaz 80’ler, 90’larda ki eski mahalle kültürünü tozlu raflardan çıkartıp hatırlatmaya karar verdiğimizde çocukluğumuzun unutulmaz anıları gözümüzde canlandı. Hatıralarımızı , yaratıcı fikirler ve samimiyetimizle birleştirip ; ortaya çok sıcak ; tam anlamıyla sizden bir proje çıkarttık . Şimdi ; “ Ahh … Nerede o eski mahalle ortamı ” dediğinizde artık kolayca ulaşabileceğiniz bir yeriniz var… 

Mahalle Kahvecisi Bayilik ve Bayilik Şartları

YEPYENİ BİR KONSEPTİ SİZLERLE HER MAHALLEYE ULAŞTIRMAYI İSTİYORUZ 

 Mahalle Kahvecisi Bayilik ve Bayilik Şartları Mahallemizin teyzelerinden aldığımız tarifleri yeniliklerle geliştirerek ; mahallemizin ağabeylerinden öğrendiğimiz konukseverlik adabıyla ve samimi hizmet anlayışımızla birleştirerek yepyeni bir konsepti sizlerle her mahalleye ulaştırmayı istiyoruz. 

NEDEN HERKESİN BİR MAHALLESİ OLMASIN? 

Yıllardır özlem duyduğumuz ; çocukluğumuzu sayısız hatıralarla geçirdiğimiz mahallemizi yeniden canlandırdığımızda ; aklımızda hep şu soru vardı “ Neden herkesin bir mahallesi olmasın ? “ .

Hatıralarımız ve yeni fikirlerimizi birleştirerek ortaya çıkardığımız “ MAHALLE KAHVECİSİ “ ‘ni artık herkese hatırlatma vaktinin geldiğine inanıyoruz. Mahallemizin ağabeylerinin tavsiyeleriyle ; sizde kendi mahallenizi yaratmak ve franchising hakkında bilgi almak için Franchising sayfamıza bakın. 

Firma ismi: Mahalle Kahvecisi 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Mahalle Kahvecisi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Finans yönetimine ve tecrübesine sahip olmak. Markasının gerektirdiği fiziki ve mali olanaklara sahip olmak. Kendi işini yapıyor olma arzusu ile zamanını ve enerjisini işine harcayabilecek durumda olmak. İnsan ilişkileri ve müşteri memnuniyeti konusunda yapıcı ve uzlaşıcı olmak. Önerilen mekân büyüklüğü açık alanı da olan en az 70 m2 dir. Tadilat, konsept ve dekorasyon maliyeti mekanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama m2 başına maliyet 1750 TL + KDV dir.

Yıllardır özlem duyduğumuz; çocukluğumuzu sayısız hatıralarla geçirdiğimiz mahallemizi yeniden canlandırdığımızda ; aklımızda hep şu soru vardı

“ Neden herkesin bir mahallesi olmasın ?

“. Hatıralarımız ve yeni fikirlerimizi birleştirerek ortaya çıkardığımız “ MAHALLE KAHVECİSİ “ ‘ni artık herkese hatırlatma vaktinin geldiğine inanıyoruz. Aldığımız bu kararda ; hizmet ettiğimiz tüm konuklarımızın olumlu geri dönüşleri ve sıcak sohbetleri bizi biraz daha ateşledi ve sonunda herkesin bir mahallesi olması gerektiğine karar verdik.

Mahalle Kahvecisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR