Magic Fruit Meyve Sepeti

Magic Fruit Meyve Sepeti Bayilik Açıklaması

Magic Fruit Meyve Sepeti Bayilik

 Magic Fruit Flowers Bayilik  MAGIC FRUIT FLOWERS 2008 yılında , gelecege kurduğu köprüyü güçlendirmek ve tüketicisine nezih ortamlarda meyve aranjmanları yeme keyfini yaşatmak amacıyla yeni bir atılıma yönelmiştir.

Ülke çapında meyve aranjmanlarının kalitesini ve lezzetini sunmak amacıyla MAGIC FRUIT FLOWERS bayilik zinciri oluşturma kararı almıştır. Gerekli tanıtım ve reklam destegi ile Türkiye çapında kurumsal yapısıyla gelişmeyi amaçlayan işimizde bizimle birlikte büyümeye , estetik bir görüntüyle birlikte damak tadını tüm Türkiye'ye yaymaya ne dersiniz? Magic Fruit Flowers Bayilik Ekip çalışmasını seven, kendini devamlı yenileyebilen, kendine güvenen, işinin başında duran ve müşterilerini tatmin edecek hizmeti vermek için her türlü fedakarlığa katlanacak işletmecilerle (franchise) çalışan MAGIC FRUIT FLOWERS, Franchising Sistemini uygulayan yerli firmalar içinde yer almaktadır.

Eğer siz de birikimlerinizi en uygun şartlarda yatırıma dönüştürmeyi düşünüyorsanız; Türkiye'nin ve Türk müteşebbisinin gücünü dünyaya göstermek için gece gündüz çalışan bir kadroda yerinizi almak istiyorsanız MAGIC FRUIT FLOWERS seçiminiz olabilir. İstanbul, Bursa, İzmir ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde franchise (bayilik)almak isteyen yatırımcıların, daha detaylı bilgi almak için merkezimizle irtibata geçmesi rica olunur.

 

Magic Fruit Meyve Sepeti Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR