1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. MacroSoft Yazılım

MacroSoft Yazılım

MacroSoft Yazılım bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, MacroSoft Yazılım bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Elektronik ve Teknoloji

BİZ KİMİZ ?

MacroSoft 16 yıldır yazılım sektöründe faaliyet göstermekte ve gün geçtikçe büyüyen bir yazılım firmasıdır. 20 adet sektörel yazılım ile işletmelerin ihtiyacını karşılamaktadır.

Bir kurumun gelişmesindeki en önemli unsurun “sürekli değişim” olduğuna inanarak uluslararası gelişimin üst düzeyde olduğu Bilişim Teknolojileri sektöründeki müşteri, çalışan ve çözüm ortakları ile yüksek standartlarda ürün ve hizmetler üretmeyi başarmıştır. MACROSOFT sunmuş olduğu ERP çözümleri ile birçok sektörün gelişmesinde de önemli katkılar sağlamıştır.

Windows, Web ve Mobil teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini müşteri temelli yaklaşımlar ile sunmakta, çalışmalarında uluslararası nitelikteki yazılım geliştirme metotlarını ve tekniklerini kullanmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiği işletmelere de aynı değişimi yansıtarak, müşterilerinin verimli, rekabetçi ve karlı firmalar olması yönünde çözümler üretmek bir yazılım firmasının sahip olması gereken en önemli ilkelerin başında gelmektedir. Bu bilinçle hareket eden MACROSOFT, ulusal ve uluslararası düzeyde sektörün geleceğine yön veren lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte, yakaladığı hızlı büyüme ivmesini istikrarla sürdürmektedir.

Misyon

Her daim yenilikçi, farklılıklar yaratan, çalışanlarına ve müşterilerine önemli değerler katan sektörün öncü ve güvenilir firması olmak.

Vizyon

Sadece ulusal değil aynı zamanda Uluslararası platformda da sektörün lider firması olmak.

 

  1. Sektörel Yazılımlar

MacroSoft Yazılım Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

MacroSoft Yazılım Şartlar & Koşullar

  • Finansal açıdan yeterli olmak
  • İnsan yönetimi ve finansal yönetim deneyimine sahip olmak
  • Marka değerleri ile uyumlu olmak
  • Yeniliklere açık olmak

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör