Lora Wedding

Kocaeli’nde Faaliyetlerine Başlayan Lora Wedding Gelinlik Ve Abiye Sektöründe Öncü Ve Yenilikçi Markalardan Biri Olarak Bayilik Vermeye Devam Etmektedir

Lora Wedding Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Markadan bayilik almak için gereken yatırım bedelinin yaklaşık 100.000 TL olduğu bilinmekle birlikte güncel bilgiler marka yetkililerinden alınabilmektedir.

Lora Wedding Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Lora Wedding Bayilik Şartları

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışını Benimsemek
Markanın Talep Ettiği Sermaye Gereksinimini Karşılamak
İşlek Caddelerde Mağaza Bulmak
İşinin Başında Durmak

Lora Wedding Bayilik Açıklaması

Lora Wedding Bayilik

 

Lora Wedding markası gelinlik ve abiye sektörü içine güvenli ve çok sayıda alternatifli ürün konseptini getirmesi ile dikkat çekmektedir. Lora Wedding aynı zamanda sünnet, doğum, doğum günü, nişan, kına gecesi, nikah, düğün ve mevlüt törenleri için de sunduğu konsept ürünler aracılığı ile sektöre yön vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin ilk online ve lider evlilik hazırlıkları mağazası olan Lora Wedding dünya markası olma yolundaki çalışmalarında emin adımlarla ilerlemekte ve Lora Wedding bayilik veren firmalar arasında sağladığı avantajlar nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Lora Wedding Bayilik Şartları

Lora Wedding bayilik alan girişimcilerine markaya özgü bir franchise modeli ile büyüme ve kar etme olanağı sunmaktadır. Geliştirdiği franchise modeli ile Lora Wedding en güçlü yanlarını ve sektörel deneyimini bayilik alan girişimcisine sunmakta ve güçlü bir marka yaratma konusundaki çalışmalarını sürdürmektedir.

Lora Wedding bayilik almak isteyen girişimciler markaya taleplerini ilettikten sonra firma yetkilileri ile ön görüşme yapılmaktadır. Karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda ön anlaşma imzalanmakta ve seçilen lokasyon ile ilgili fizibilite çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Onaylanan lokasyon kiralandıktan sonra 5+5 yıl olarak bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Lora Wedding uzman ekibi tarafından mağazanın projesi çizilmekte ve kuruluş çalışmalarına başlanılmaktadır. Marka tarafından açılacak mağazada kullanılacak olan demirbaş ve mobilyalar temin edilmekte, teşhir ve stok ürünler hazırlanmaktadır. Lora Wedding yetkilileri tarafından mağazada görev alacak personelin eğitim süreci gerçekleştirilmektedir. Mağazanın kuruluşu yaklaşık 45-60 gün civarında sürmektedir. Lora Wedding mağazalarının genellikle yoğun insan trafiğinin olduğu şehir merkezlerinde ve caddelerde konumlandırılmasını tercih etmektedir.

Lora Wedding bayilik almak için ihtiyaç duyulan yatırım sermayesinin yaklaşık 100.000 TL civarında olduğu bilinmekle birlikte, kesin ve güncel bilgiler marka yetkililerinden temin edilebilmektedir.

Lora Wedding Bayilik Avantajları

Lora Wedding konseptine ve pazarın ihtiyaçlarına göre sürekli yeni ürünler müşterilere sunulmakta ve müşterilerin her türlü ihtiyacına en kaliteli ürünler ile yanıt verilmeye çalışılmaktadır. Lora Wedding bayilik alan girişimciler ürün grubuna göre %40 ile %90 arasında farklılık gösteren yüksek karlılık oranlarına sahip bir işletmenin sahibi olmakta ve yaptıkları yatırımı kısa sürede geri alabilmektedir. Sektörün liderleri ve belirleyicileri arasında yer alan bir marka ile işbirliği içerisinde olmanın avantajlarını ilk günden itibaren yaşamaya başlayan bayiler Lora Wedding tarafından yapılan çalışmalar sayesinde müşteri kitlelerini sürekli olarak artırabilmektedir.

Lora Wedding Bayilik Destekleri

Lora Wedding bayilik alan girişimcilerine kuruluşu takip eden maksimum 6 ay süre ile kiranın %20 ya da% 30’luk kısmına denk gelecek şekilde bedelsiz ürün çeki desteği sunmaktadır. Kurumsal promosyon ürünleri Lora Wedding tarafından temin edilmekte; broşürler ve bayiye özel web sitesi marka tarafından hazırlanmaktadır. Mağaza tasarımı, mağaza yerleşimi ve mimari çizim Lora Wedding ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Mağazalara Lora Wedding tarafından ürün sipariş ve mağaza yönetim programı kullandırılmaktadır. Alt bayi sipariş destek çeki, kira destek çeki, toplam sipariş tutarı yıl sonu destek çekleri de Lora Wedding bayilikalan girişimcilere sunulan destekler arasında yer almaktadır. 

Siz de Lora Wedding bayilik alarak müşteri memnuniyetini ve en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunmayı ilke edinen bu markanın giderek büyüyen ailesinin bir parçası haline gelebilirsiniz.

 

Lora Wedding Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR