Lets Rent A Car

Lets Rent A Car Bayilik Açıklaması

Lets Rent A Car Bayilik

Lets Rent A Car Bayilik Hakkında : Lets Rent A Car 19 yıldır Lets tarafından geliştirilmiş, olgunlaştırılmış,ve aksamasız olarak işleyen bir oto kiralama ve rezervasyon sistemine sahiptir. Ve her geçen gün Tüm Türkiye çapında daha fazla rezervasyon üretmektedir. 

 Lets Rent A Car Bayilik ve Bayilik Başvurusu Bu rezervasyonların sistemli bir şekilde aynı Lets kalite standardı ile karşılanabilmesi için Lets isim hakkını franchise yöntemi ile vererek Türkiye genelinde açılacak ofisleri bir öncelik sırasına göre değerlendirmekte ve genişlemeyi hedeflemektedir. Francishe verilecek kuruluşlar kendi ofis, filo ve elemanları ile Lets standartlarında faaliyet vereceklerdir. 

Lets Rent A Car Bayilik Avantajları

  1. Tüm Türkiye çapında yapılanmakta olan bir organizasyonun içinde olacaksınız.
  2. Extra bir harcama ve çalışma yapmadan tüm rezervasyon sisteminden size rezervasyon gelecek, ayrıca tanıtımlarımızda kullanacağımız için birçok müşteri size direkt olarak telefon ile ulaşacaktır.
  3. Lets markasını kullanmaya başladığınızda satış ve pazarlama gücünüz artacak, daha yüksek fiyatlarla arabalarınızı pzarlayabileceksiniz.
  4. Birlikten güç doğar mantığıyla, alımlarınızda ( araç, otomobil lastiği, tanıtım malzemeleri gibi ) avantaj sağlayacaksınız.
  5. Her türlü know-how desteği alacaksınız. 20 yıllık iş yapma deneyimlerine dahil olacaksınız.
  6. Lets rent a car size özel projeler geliştirecek ve pazarlama çalışmaları yapacak.
  7. Bilgisayar altyapısı ve yazılım desteği sağlayacak.
  8. Fiyatlandırma ve ürün geliştirmede destek sağlayacak.
  9. Reklam desteği verecek.
  10. Tanıtım ( basın ilanları, fuar, tüm dağıtılan el broşürleri, web sitesinde tanıtım vs ) desteği verecek.

Lets Rent A Car Bayilik Başvurusu

Lets Rent A Car Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci/yatırımcılar aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından Lets Rent A Car Bayilik, Lets Rent A Car Bayilik Şartları hakkında detaylı bilgi edinip Lets Rent A Car Bayilik Başvurusunda bulunabilisiniz.

 

Lets Rent A Car Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR