1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Lavox

Lavox

Lavox bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Lavox bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Elektronik ve Teknoloji

Hakkımızda

İnternetten alışverişin güvenilir ismi Lavox, 2001 yılından bu yana 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiren Türkiye nin önde gelen pazar yerlerindendir. Lavox da aklınıza gelebilecek her şeyi kolaylıkla bulabilir, bireysel satıcılardan alışveriş yapabilir, kendiniz satış yapabilir veya online mağaza açarak işinizi büyütebilirsiniz.

Kurumsal firmaysanız, Lavox da resmi mağazanızı açabilir, satışlarınızı buradan yönetebilirsiniz. Cep telefonu ve tablet uygulamalarımızla ise alışverişe istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.

İş Ortağı

Lavox'un tedarikçisi olmak ister misiniz? 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için büyük bir tedarikçi ağıyla iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden tedarikçimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık. 
Bu sayfada bir iş sahibinin hepsiburada.com tedarikçisi olmak için atması gereken adımları paylaşıyoruz. 

Tedarikçi adayı olmak için ne yapılması gerekli? 

Hepsiburada ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçilerin online başvuru formunu eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. 
Başvuru formunuz doğru ve eksiksiz doldurulmuş ise, formunuzdaki bilgiler ürünlerinizi değerlendirecek olan ilgili kategori yöneticisine yönlendirilecek, ve size ya satınalma sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da ürün teklifinizin red edildiğini bildiren bir e-mail gönderilecektir. 

Eğer başvurunuz formunuz eksik ise, gerekli bilgilerin talep edildiği ve yeniden başvuru formunu göndermenizi bildiren bir e-mail gönderilecektir. 

  1. Güvenlik ve Akıllı Ev Sistemleri

Lavox Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Lavox Şartlar & Koşullar

Lavox Fotoğraflar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör