1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Otomotiv ve Motosiklet
 3. LastikPark

LastikPark

LastikPark bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, LastikPark bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Otomotiv ve Motosiklet

Hakkımızda

Tüketiciyi farklı marka lastikleri incelemek ve satın almak için mağaza mağaza dolaşma zahmetinden kurtaran LastikPark, dünya markalarını bir çatı altında en uygun fiyatları ile sunmaktadır. LastikPark, Türkiye’de 90. Yılını kutlayan Tatko Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin tescilli markasıdır. 1962 – 1999 yılları arasında Goodyear Lastikleri TAŞ’nin ortağı ve dağıtıcısı olan Tatko Lastik, 2000’li yıllarda tüketicilerden gelen çok markalı taleplerin yoğunlaşması üzerine 2010 yılında LastikPark konseptini oluşturdu.

İlk yedi yılın sonunda 380’in üzerinde LastikPark mağaza sayısını aşarak Türkiye’nin en yaygın perakende lastik zinciri haline gelmiştir. Sadece mağaza sayısıyla değil Türkiye lastik pazarında ulaştığı %10 ‘luk Pazar payı, LastikPark konseptinin tüketiciler tarafından ne kadar beğenildiğinin bir göstergesidir.

Tüketicilerden gelen taleple oluşan bu hızlı büyüme şirketi 2012-2015 yılları arasında Türkiyenin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına sokmuştur. Şirketin bu başarısını sağlayan sebeplerden birisi de, lastik endüstrisindeki 90 yıllık geçmişi ve 300 kişiyi aşan dev kadrosudur. Bu kadro sayesinde tüm bayi ve tüketici ihtiyaçlarını en uygun şartlarla sağlamak için dünya ve Türkiye lastik piyasalarını analiz edip, müşterilerin en uygun ürünleri mağazalarında sunmaktadır.

Geniş ve uzman kadrosu sayesinde Dünya ve Türkiye lastik piyasalarını analiz eden LastikPark,  farklı fiyat seviyelerindeki birçok markayı mağazalarında tüketicilere ulaştırır.

 1. Her ihtiyaca uygun 15 farklı Dünya Markası lastiği sadece LastikPark’da bir arada bulabilirsiniz.
 2. En Yüksek Kalite, Orta segment ve Ekonomik segment olmak üzere her fiyat seviyesinde ürünü sadece LastikPark‘da bir arada bulabilirsiniz.
 3. Lastik dışında her araca uygun JANT modellerini LastikPark‘da bulabilirsiniz.
 4. LastikPark’da sadece birçok ürünü bir arada bulmazsınız, aldığınız üründen en üst seviyede performans elde etmenizi sağlayacak servisleri de bir arada bulabilirsiniz.
 5. Tüm bayi ve son tüketici ihtiyaçlarını en uygun şartlarla sağlamak için Genel Merkezimizde 43 kişi dünya lastik piyasalarını analiz edip, müşterilerimize sunmak için çalışmaktadır.
 6. Yıllarını sektöre vermiş 200’ün üzerinde lastik bayi, çok markalı LastikPark konsepti ve tabelası altında çalışmayı tercih etti.
 1. Yedek Parça

LastikPark Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

LastikPark Şartlar & Koşullar

 • *Mağaza, “horızon mum” veya “horızon candles” ismi altında açılabilir. İçindeki bütün ürünler “HORIZON” markası altında olmalıdır.
 • *Açılacak mağaza, tercihen işlek bir yerde olmalıdır. Bu durumda gerekli mağaza boyutu 12 m² ile 20 m² arasında olabilir. (alanın daha büyük olması maliyet açısından uygun olmayabilir) bunun dışında turistik yerlerde daha ikincil – az işlek bölgede ama karakteristik (örneğin eski ev gibi) yerler uygun olabilir.
 • *Açılacak mağazanın yerleşim düzeni için Bakırköy’deki veya Fabrikadaki Satış Mağazamız esastır.
 • *Sürekli ve değişen ürün tedariği fabrikamız tarafından yapılacak olup uzun süre satmayan ürünler “geri dönüşüm” programı içinde iade alınıp yerine yeni ürün sevkedilecektir.
 • *Konsinye satış kattiyetle yoktur. Satılan ürün bedeli hemen tahsil edilecektir.
 • *Herhangi bir başlangıç bedeli, kullanım bedeli veya kardan pay istenmeyecektir.
 • *Buna karşılık mağaza’da sürekli olarak 20.000 tl’den az olmamak kaydı ile ürün bulundurma mecburiyeti vardır. Dolayısı ile gereken sermaye 20.000 tl + mağaza dekorasyon masrafları ve mağaza eleman, elk. gibi giderler.
 • *Satılan ürünler ve stok raporu haftalık olarak fabrikaya geçilecek, bu şekilde satışı iyi giden veya düşen ürün tipleri daha kolay gözlemlenebilecektir.
 • *Mağaza satış fiyatları internet’ten daha düşük olamaz üst sınır olmayıp, her mağaza kendi masraflarına göre daha yüksek fiyat belirleyebilir.

LastikPark Fotoğraflar

LastikPark 0
LastikPark 1
LastikPark 2
LastikPark 3

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör