Lassa

Lassa Bayilik Açıklaması

Lassa Lastik Bayilik Bilgileri

Öncelikle Lassa hakkında kısa bir bilgi verelim. Lassa Lastik piyasasında 30. yıldır bulunuyor. Türkiye'nin köklü ve lider lastik markası Lassa'nın temelleri 1974 yılında atıldı. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı. Lassa lastikleri, bugün Türkiye’nin en büyük lastik üreticisi olan Brisa’nın araştırma geliştirme çalışmalarıyla ve kullanılan en son teknolojiyle üretiliyor.

Lassa Lastik Bayiliği almak

Lassa iletişim bilgilerinden formu kurumsal olarak doldurmalısınız. Ayrıca direk telefon ile ön başvuru yapabilirsiniz. 444 57 00 Lastik firmalarının bayilik vermek için size bazı şartları olacaktır. Örneğin en yakın Lassa Bayisine ne kadar yakınsınız, bayilik açacağınız işyerinin depolama ve satış için uygunluğu gibi. Birde toptan almanız gereken lastik miktarı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Ortalama bir maliyet olarak bakarsak sizin şirket kuruluşu, Dükkan dizaynı ve ürün alımı gibi konularda en az 100.000 tl gibi bir sermayeniz omalıdır. Bu fiyat firmanın Lassa bayilik için öngördüğü bir fiyat değildir. firma ile görüşmelerinizde miktarlar değişecektir.

  Lassa Bayilik Almak Mantıklı mı Evet çünkü Lastik alanında en çok isim yapan markalardan birisi haline gelen Lassa'nın bayiliğini almak mantıklıdır.

Lassa Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR