Kumho Lastik

Kumho Lastik Bayilik Açıklaması

Kumho Lastik Bayilik

Kumho Lastik Bayilik Hakkında : Kumho Tires 2010 yılında etkin yönetimiyle yeni gelişmeler ve stratejiler yaratıyor. Kumho Tires karlılık ve büyüme vizyonunu gekçekleştirirken, şirket bünyesindeki etik yönetimi, Dünya'daki yüksek şirket ve marka imajı üzerine odaklanarak, yerli ve yabancı pazarların güvenini üstün değerdeki ürün yelpazesi ve şeffaf ve stratejik yönetimiyle artırmaktadır. Ayrıca, zamanında karar alma mekanizması ve katma değerli ürünleriyle pazardaki konumu güçlendirmektedir. Üstün AR-Ge çalışmalarımız ve UHP (Yüksek Performans) lastiklerindeki en gelişmiş teknolojilerimize olan yatırımlarımız devam etmektedir.

 Kumho Lastik Bayilik ve Bayilik Başvurusu Öncelikle siz değerli müşterilerimizle internet ortamında buluşmaktan doğan memnuniyetimi iletmek isterim ki bu sayede fikir alışverişi ve daha yakın ilişkiler içinde bulunabileceğiz. 1960 yılında kurulduğundan bu yana şirketimiz iş dünyasındaki dramatik değişmelere rağmen istikrarlı bir şekilde büyüyen iyi bir model olmuştur.

Yenilikçilikle motive olmuş yönetim ve teknolojimizle, Kumho Tires Kore'de ana lastik markası olmuştur. Son yarım yüzyılda Kumho Tires sürdürülebilir bir yapı inşa ederek, Küresel zirvedeki ilk 10 lastik şirketi arasındaki yerini almıştır. Bu başarı siz müşterilerimizin sürekli desteği ve tevşiği olmadan mümkün olamazdı. "Güzel Şirket" sloganıyla çevresel, sosyal ve ekonomik sürdürülebilirlik stratejileri uygulamaktan gurur duyuyoruz. 2010 yılında küresel bir şirket olarak varlığımızı güçlendirerek rekabetçi üstünlük güçlerimizi daha da geliştereceğiz. Alanında lider AR-GE çalısmalırımız ile küresel pazarlama stratejilerimizi güçlendireceğiz. Bunlara ek olarak, topluma ve çevreye sorumluluklarımızı tanımaktayız. Sürekli çabalarımız topluma ve çevreye duyarlı olma ve onları hoşnut etme yönüdedir. 

Kumho Tires lider çevre dostu şirket olmaya kendini adamıştır. Siz müşterilerimizin sürekli destek ve teşviklerinize içten şükranlarımızı sunarım. Sizi açık fikirlilikle dinlemeye devam ederek, en iyi değeri ve güveni sunmaya devam edeceğiz. Desteklerinizle Kumho Tires daha parlak ve güzel bir geleceğe açılacak.

 

Kumho Lastik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR