1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. KÜRESEL YAZILIM

KÜRESEL YAZILIM

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ, PARMAK İZİ, KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ, TURNİKELER, YEMEKHANE TAKİP SİSTEMLERİ, TUVALET TAKİP SİSTEMLERİ

Elektronik ve Teknoloji

KÜRESEL YAZILIM

Değerli Firmalar; Şirketimiz yazılım alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. 2017 itibariyle bayi kanalları ile çalışmalara ağırlk vereceğimiz için bu seneye özel herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. 

Elektronik, Bilgisayar ve Yazılım alanında iş yapan her türlü firmaya görüşmeler neticesinde bayilik verilecektir. 

Bayilerin her türlü hakkı korunacaktır.

Küresel Bilişim IT teknolojileri konusunda ve yeni proje ve yöntemler ortaya koyarak yeni ürünler geliştirme, istihdam sağlama, bilgi ve deneyimlerini nihai ürün ve hizmet olarak ekonomiye kazandırma konularında kaliteli bir şekilde ar-ge faaliyetlerine sürdürmektedir.Güçlü sermaye yapısıyla Yazılım Üretimi; Donanım, Server, Network, İletişim ve Bilgi Güvenliği Teknolojileri Danışmanlığı Hizmetleri’ni vermektedir. Şirketimiz ISO 9001-2008 TSE Kalite Güvencesi Disiplininde kalıcı hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Tüm teknoloji alanında yenilikçi çözümler ve fark yaratan hizmet anlayışı sunmak.

Kalite her alandaki hedefimizdir.

Sorumluluk,dürüstlük,yasal düzenlemelere uygun hizmet üretmek yaptığımız her işin temelini oluşturur.

Misyonumuz

Firmamızın orta vadeli stratejisi, hastane bilgi yönetim sistemleri ve radyolojik görüntüleme ve arşivleme sistemlerinde dış bağımlılığı azaltarak tamamıyla yerli sermaye ve bilgi birikimiyle Türkçe olarak hazırlanmış yazılımlar geliştirmek; geliştirilen yazılım ürünlerine destek sağlayacak yan donanımları tasarlayıp üreterek müşteriye sunmaktır.

Küresel Grup Bilişim şirketinin amacı ; Türkiye deki medikal sektörün yazılım ihtiyaçlarını karşılayacak yazılım üretimi ve tasarımını gerçekleştirmek; müşterilerden gelen fikir ve önerileri değerlendirerek yeni ürünler geliştirmek ve sürekli iyileştirmelerle küresel rekabet ortamında pazar payını artırmak; ülkesi, müşterileri, ortakları, tedarikçileri ve çalışanları için değer yaratmaktadır.

Medikal ve endüstriyel alanda müşterilerine farklı çözümler sağlayacak yazılım ve donanım ürünleri geliştirerek, güvenilir, gerçek müşteri memnuniyeti, iş metotlarında emeğe ve insana saygılı, karşılıklı güven ve mükemmele ulaşma hedefleriyle, ülkemizde ve dünyada sektöründe lider ve örnek bir marka olabilme yolunda ilerliyoruz.

Kalite Politikamız

Vizyonumuz doğrultusunda, müşterilerimize en üst düzeyde değerler yaratmak için “Mükemmelliği” hedefleyen uluslararası standartlara uygun olarak kurulan, verilere dayalı kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmelerle devamlılığını sağlamaktır.

Sürekli iyileştirmelerle, “Mükemmelliğin” sağlanması tüm Küresel Grup Bilişim çalışanlarının sorumluluğudur.

 

  1. Güvenlik ve Akıllı Ev Sistemleri

KÜRESEL YAZILIM Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

KÜRESEL YAZILIM Şartlar & Koşullar

KÜRESEL YAZILIM Fotoğraflar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör