Kokpit

Kokpi̇t, Işletmelerin Tüm Ihtiyaçlarını Bir Arada Bulunduran Entegre Iş Yönetimi Platformudur. Tek Bir Noktadan Iş Süreçlerinizi Yönetmenizi Sağlar. Entegre Modülleri Ile Iş Süreçlerinizin..

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Sektörel yazılım bayiliği

Kokpit Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* En az bir saha satış personeli, bir satış sonrası müşteri destek personeli

Kokpit Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kokpit Bayilik Şartları

Bulunduğunuz Bölgedeki Potansiyel Müşterilere Birebir Ziyaret
Satış Sonrası 1. Seviye Müşteri Desteği Sunulması
Kokpit Pazarlama Stratejileri Ve Politikalarına Uyumlu çalışmak
Mevcut Müşterilerle Periyodik Görüşmelerin Sağlanması Ve Geri Bildirimlerin Alınarak Kokpit İle Paylaşılması

Kokpit Bayilik Açıklaması

Kokpit, henüz kapalı beta aşamasında önemli kamu kuruluşları ve kurumsal işletmeler tarafından kullanılmaya başlanmıştır. İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Kalkınma Ajansı ve İstanbul Valiliği'nin ortaklaşa yönettiği Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi'nin Küresel Start-Up programına, WBAF tarafından da 2019 global 50 startup arasına seçilmiştir. 

Ayrıca Küresel bulut servis sağlayıcıların destek programlarına dahil edilmiş ve bu sağlayıcıların desteğiyle yurtdışı pazarlama faaliyetlerine başlanmış; Afrika, Orta Doğu ve Balkan pazarları için iş ortakları ile çalışmalara başlanmıştır.

Kokpit fikri 20 yıllık sektörel iş yazılımları yönetmiş bir ekip tarafından sektördeki genel ihtiyaçların analizi yapılarak oluşturulmuş ve hemen her işletmenin ortak sorunlarını çözmeyi hedeflemiş bir ürün olarak hazırlanmıştır. Yapılan değerlendirmede işletmelerin en büyük problemlerinin iş süreçlerinin birbiriyle ilişkisi olmasına rağmen farklı uzmanlık alanlar altında değerlendirilmesi nedeniyle farklı alanlara odaklanmış yazılımlar kullanılmasının işletmelerin en büyük problemlerinden biri olduğu, mevcut durumda birden fazla yazılım kullanılmak zorunda kalındığı tespit edilmiştir. Bu yazılımların çoğu zaman birbiriyle entegre olmadığı, entegre olsa dahi pek çok etkenden dolayı zaman içinde problemler oluştuğu bu yüzden de süreçlerin tıkandığı görülmüştür.

Kokpit yukarıda bahsettiğimiz süreçleri tek bir çatı altında çözmektedir. Örneğin bir senaryoda satış personeli ürün satmak için stok kontrolünü ayrı bir sistemden kontrol edip, teklifi bir metin editöründe manuel olarak düzenlemekteyken, Kokpit'te müşteri fırsatları, teklifleri ve durumları tipik bir CRM uygulamasında olduğu gibi yönetilmekte ancak teklif hazırlık aşamasında ürün stokları depolardan gerçek zamanlı olarak görüntülenebilmektedir. Müşteriye teklif formatı Kokpit üzerinde oluşturulmakta ve PDF olarak e-posta üzerinden müşteriye iletilebilmektedir. Teklif başarılı olması halinde ise tek bir işlem ile satışa dönüştürülmekte, satış personelinin primleri hesaplanmakta, ürün faturası tercihe göre matbuu ya da e-fatura olarak düzenlenmekte, ürün stoklarından düşülüp, sevkiyat emirleri oluşturulmaktadır. Üstelik Kokpit içindeki E-Ticaret sitesinde ürün kritik bir stok adedine düştü ise otomatik olarak satıştan kaldırılabilmektedir. 

Buna ek olarak, süreçlerin doğal akışı içinde müşteri ile e-posta yolu ile yapılan yazışmalar Kokpit'in üzerindeki e-posta arayüzü üzerinden takip edilebilir, süreçlerle ilgili iç haberleşme ise yine Kokpit üzerindeki anlık mesajlaşma aracı ile sağlanabilir.

Üstelik tüm bu işler aynı yazılım üzerinde, benzer ekranlarda yapıldığı için personelin ürünü kullanmaya başlaması oldukça kolaydır. Ek olarak ürün özelliklerinin keşfedilebilmesi amacıyla ürün için yardım turu da sunulmuştur.

Kokpit bayilerine, Kokpit Marketplace üzerinden bayi hesabı tanımlanacaktır ve tüm satış, hizmet devreye alma işlemleri, bayi tarafından müşterilere sunulacak birinci seviye müşteri desteği bu sistem üzerinden gerçekleştirilecektir. Kokpit'in devreye alınması müşteri aktivasyonu ardından otomatik olarak sistemden gerçekleştirilecektir. 

Kokpit Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR