Koçak Gayrimenkul

Koçak Gayrimenkul Bayilik Açıklaması

Koçak Gayrimenkul Bayilik

Bizler, Koçak Gayrimenkul Bankası olarak Ailemize katılacak üyeleri öncelikle prensipleri ve ahlaki ölçütleri çerçevesinde değerlendiriyoruz.

Franchise - Bayilik

Sistemimizde her temsilcilik bağımsız bir işletmedir ancak; aynı amaca odaklanmış, maksimum işbirliği ve dayanışma içerisinde olmayan hiçbir aday bu ailenin parçası olamaz.

Koçak Gayrimenkul Bayilik Sistemimizin Amacı ve İşleyişi;

Franchising - Bayilik  sistemimizin amacı paylaşım ve bütünlüktür. Adaylarda aranan en önemli özellik iletişimi maksimum seviyeye çıkartan uyumlu ve verimli çalışma prosedürlerini eksiksiz uygulayabilme yeteneğidir. Her üye özerk yapısını korur, ofislerimiz oluşturduğumuz çalışma prosedürleri çerçevesinde yapacağı uygulamalar ya da elde edeceği gelirler yönünden bağımsızdır, ancak; her ne kadar bağımsız dahi olsa, tamamen dışa kapalı başına buyruk ve bencil olamazlar. Her üyenin nihayetinde gerek şekil , gerek uygulama, gerekse paylaşım bakımından bağlı olduğu bir sistem vardır. Bunun ışığında her üye bir diğerinin portföyünden yararlanabilir. Ancak; gayrimenkul havuzundan yararlanırken paylaşım kurallarının göz önünde bulundurulması gerekir. 

Koçak Gayrimenkul Sistemin asıl amacının bireysel emlakçıların ulaşamayacağı her yere paslaşarak ulaşmayı sağlamak, kazancı arttırmak, tüm bölgeler üzerinde hakimiyet kurarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ve uzun soluklu ilişkiler oluşturmak olduğu unutulmamalıdır. Bunun için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, tüm üyelerin birbirleri ile hiçbir belge ve bilgiyi saklamaksızın dayanışma ve işbirliği çerçevesinden çıkmamasıdır. Bir üyenin bir diğeri ile çalışmayı reddetmesi, gayrimenkul ya da müşteri portföyünü saklaması, kendisine yöneltilen müşterileri ikinci plana atması veya satış evrelerinden herhangi birinde zorluk çıkarması söz konusu olamaz. Sistemimiz, bu sayede sadece üyelerinin değil tüm çözüm ortaklarımız, müşterilerimiz ve ülkemiz ekonomisinin kazanmasını sağlayacak, geniş alanlara yayılmakta, birlik beraberlik çerçevesinde yükselmektedir. 

KOÇAK GAYRİMENKUL BANKASI bölgesel birimlerinin ana beyni Bölge Temsilciliğidir. Tüm sorunların yerinde ve zamanında çözülmesi için yerel yönetimler mantığıyla oluşturulan sistemin başarısının sırrı bağlı temsilcilikleri ile sinerji yaratan Bölge Temsilciliklerinin, birbirleri ve Genel Müdürlük ile aralarındaki uyum ve iletişimin en üst seviyelerde olmasıdır. Unutmamalıdır ki bir zincir ancak en zayıf halkası kadar güçlü olabilir… 

İsim Hakkı Bedeli (Franchise Fee) ; İsim hakkı bedeli 5 yıllık sözleşme karşılığı 12.500 $ + KDV olarak alınmaktadır. Ayrıca ne Genel Müdürlük ne de Bölge Temsilciliği Temsilciliklerin satış ya da kazançlarından herhangi bir bedel talep etmemektedir. Ayrıca Temsilciliklerimiz bilgi edinmek istedikleri her türlü konuda Genel Müdürlükle irtibata geçerek bilgi alabilmektedirler. 

Çözüm ortakları; Temsilciliklerimiz çözüm ortaklarımız sayesinde en uygun fiyatlar ile en kaliteli tanıtım materyallerine ( Tabela, Branda, Matbuat vb.) ulaşabilmektedirler 

Basın (Reklam- İlan Çalışmaları ); Temsilciliklerimiz Genel Müdürlüğün anlaşmalı olduğu yayın organları sayesinde gayrimenkullerinizi farklı müşteri kitlelerine ulaştırabilmektedirler. 

Danışmanlık; Her nevi hukuksal, mali ve teknik danışmalık hizmeti Genel Müdürlüğün ve Bölge Temsilciliklerinin anlaşmalı çözüm ortaklarınca karşılanmaktadır. 

Hukuki: Temsilciliklerimiz müşterilerinin hukuki bir sorunla karşılaşmaları halinde şirket avukatlarımız aracılığı ile bilgi alabilmektedirler. 

Mali : Mali konularda, hesap işleri, muhasebe vb. her türlü bilgi desteği 

Teknik: Teknik konularda, Web sayfası, eğitim,vb bilgi desteği 

Web sayfası kullanımı; Temsilciliklerimiz en gelişmiş emlak portalını günün gereklerine uygun olarak sürekli geliştiren IT departmanı ile sektörle ilgili tüm yenilikleri en kısa sürede ulaşabilmektedirler. Temsilciliklerimiz sistemimize dahil olduktan sonraki süreçte kendilerine sunulan Kullanıcı adı ve şifre ile sisteme portföylerini kaydederek, sistemdeki portföyleri de bilmektedirler. 

Proje bazlı çalışmalar; Temsilciliklerimiz her ilde kurulmuş olan Proje Müdürlüklerinin gerçekleştireceği toplu satış sözleşmeleri ile çeşitlendirilmiş gayrimenkul havuzu ile müşterilerine çok daha fazla seçenek sunabilmektedirler.

Bankalar; Temsilciliklerimiz Genel Müdürlüğün ortak çalışma yürüttüğü Bankalar ile özel faiz oranları ve çeşitli konut kredisi ürünlerini düşük masrafla müşterilerine kullandırabilmektedirler. 

Sigortacılık Hizmetleri; Temsilciliklerimiz anlaşmalı olduğumuz Sigorta Firmamız aracılığıyla müşterilerinin yatırımlarını güvence altına almakta,uygun ödeme koşulları ve indirimler sayesinde tüm sigortacılık hizmetlerinden yararlanma imkanı bulmaktadırlar. 

Eğitim; Müşterilerimiz, emlak sektöründeki personel açığını kapatmak için 2005 yılında kurulan Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Ankara'daki ilk kurs olan TC MEB Özel Koçak Gayrimenkul Emlakçılık Kurs kayıtlarında indirimli fiyatları avantaja dönüştürebilmektedir... 

Sosyal Aktiviteler ;Temsilciliklerimiz Genel Müdürlük tarafından organize edilen çeşitli aktiviteler sayesinde diğer temsilciliklerimizle çeşitli organizasyonlarda biraraya gelerek tanışma, kaynaşma, birlik ve beraberliği paylaşma, pekiştirme imkanı bulmaktadırlar. 

Koçak Gayrimenkul Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR