Kmk Bilgi Teknolojileri

Kmk Bilgi Teknolojileri Bayilik Açıklaması

Kmk Bilgi Teknolojileri Bayilik

Kmk Bilgi Teknolojileri Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı : KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi geliştirmiş olduğu yeni nesil eticaret yazılımlarını bayilik vererek eticaret girişimcilerinin kullanımına sunuyor. 

E-Ticaret Bayiliği alarak müşteri portföyünüze yeni nesil eticaret yazılımı sunabilirsiniz.

Kolay kullanımı ve sorunsuz altyapısı ile müşterilerinize eticaret çözümleri sunabilirsiniz. Anahtar teslim eticaret yazılımları ile müşterileriniz ürünlerini internetten satabilirler. Eticaret bayilik başvurusu yaparak hemen eticaret satmaya başlayabilir yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. 

Kmk Bilgi Teknolojileri Bayilik ve Bayilik Bilgileri Konusudur. 

 Kmk Bilgi Teknolojileri Bayilik ve Bayilik Bilgileri Kullanıcı dostu kontrol paneli :Kullanıcı dostu eticaret kontrol paneli, eticaret gereksinimleri yanında komple bir içerik yönetim sistemidir. Güçlü e-ticaret altyapısı ile birlikte, ihtiyaç duyabileceğiniz diğer e-ticaret platformlarında olmayan birçok özellik ile donatılmıştır. 

Yeni nesil, güzel e-ticaret tasarımları : Tamamen özelleştirilebilir e-ticaret temaları ile yeni nesil e-ticaret siteleri oluşturabilirsiniz, e-ticaret tasarımınızı CSS / HTML kodlarınıza erişerek özelleştirin, farklı eticaret siteleri oluşturmanız için destek ekibimiz size yol gösterecektir. 

Mobil Uyumlu E-Ticaret : Günümüzde internet kullanıcılarının %70’i cep telefonu ve tabletten internette gezinmektedirler. En son yenilik responsive eticaret siteleri ile e-ticaret sitenizi oluşturun başarıya daha çabuk ulaşın.

Kmk Bilgi Teknolojileri Bayilik Bilgileri

Firma ismi: KMK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Bayi

Franchise Şube Sayısı: 10Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması Bayilik Şartları ve Yatırım

Maliyetleri: HERHANGİ BİR ŞART BULUNMAMAKTADIR.

 

Kmk Bilgi Teknolojileri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR