Kiğılı

Kiğılı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kiğılı Bayilik Açıklaması

Kiğılı Hakkında

Kiğılı toplamda 231 mağazası ile erkek giyim sektöründe bayilik veren bir marka. Kiğılı giyim sektöründe hızlı büyüyen firmalardan birisi. Kiğılı bayilik yatırım tutarı mağazanın m2 göre değişkenlik gösteriyor. Bayilik verilecek olan yerin lokasyonu inceleniyor ve yatırımcının Kiğılı mağazasını temsil etmesi için eğitimler verilerek yetiştiriliyor.

Kiğılı’nın Türkiye’de 62 ilde 207 mağazası bulunuyor. Dünya genelinde 24 mağazası bulunan firma yılda 6.500.000 adet üretim yapıyor. Haftada 150.000 adet ürün sevkiyatı yapan Kiğılı toplamda 50.000 m2 mağaza alanına ve 1.800 çalışana sahip.

Beyoğlu’ndan Bir Dünya Markasına

1938 yılında erkekler için kumaş satışı amacıyla kurulan markamız 1965 yılında üretime geçti. İlk mağazamız 1969 yılında Beyoğlu’nda açıldı. Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bugün Türkiye’de 62 ilde, 207 mağaza; yurt dışında Avusturya, Fransa, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan ve Makedonya 17 mağaza, 7 corner olmak üzere toplam 24 mağazamızla hizmet veriyoruz. Dünya üzerine yayılmış 300’e yakın satış noktasına haftada 150.000 adet üzerinde ürün gönderiyoruz.Kiğılı olarak, dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışırken; erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.

Dürüst ticaret ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Başarımızda aynı vizyonla hareket eden bayilerimizin katkısı büyük.Siz de küresel markamızı bir dünya devi haline getirmek için çıktığımız yolda verimli bir yatırım gerçekleştirmek istiyorsanız bayilik formumuzu doldurabilirsiniz.

Kiğılı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR