1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. Kerzz POS

Kerzz POS

Kerzz POS bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Kerzz POS bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Elektronik ve Teknoloji

Hakkımızda

1991 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız 2000 yılından itibaren Veri Yazılım ismini almış ve kendi yazılımları ile yazılım sektöründeki yerini almıştır. Veri Yazılım Olarak verdiğimiz taahhütleri zamanında ve tam kalite ile müşterilerimize sunmamızın gururu ile bir çok projeye imzamızı atmış bulunmaktayız. Günümüz teknoloji çağında ticari sistemi daha hızlı ve daha performanslı hale getirme çabası içinde bulunan kesime; en iyiyi sunarak seslenmekteyiz. Teknoloji içerisinde en büyük rol oynayan bilgisayar sistemlerinin ticari alanda daha etkili ve tam kapasite kullanılabilmesi için Veri Yazılım olarak tüm imkanlarımızı kullanmaktayız. Kuruluşumuzdan bu yana Restaurant Otomasyon Sistemleri üzerinde uzmanlaşarak kendi yazılımlarımızı oluşturduk.

Sektördeki işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek oldukça kapsamlı ve profesyonel yazılımlar ürettik. Müşteri memnuniyeti ile her geçen gün portföyümüze yeni gururlar ekledik. Veri Yazılım olarak her geçen gün daha da gelişmeye ve büyümeye devam etmekte olup, çizgimizi bozmadan sektörün büyükleri arasına girme yolunda yatırımlar yapmakta ve iş gücümüzü arttırmaktayız. Her birinin mimarı sektörünün önde gelen büyükleri olan özgün yazılımlarımız, çağdaşlığı yansıtan tasarımlarımız, sizleri ve bizleri buluşturan güler yüzlü, deneyimli satış temsilcilerimiz ile sizlere hizmette kaliteyi, çalışmış olduğumuz firmalardaki memnuniyet ve hassasiyet ile kanıtlıyoruz.

Kerzz POS Ailesi

Her geçen gün daha da gelişmeye ve büyümeye devam etmekte olup, çizgimizi bozmadan yatırımlar yapmaya ve iş gücümüzü her geçen gün arttırmaya yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her biri mimari sektörünün önde gelen büyükleri olan özgün yazılımlarımızla, çağdaşlığı yansıtan tasarımlarımız, Firmalarla bizleri buluşturan güler yüzlü, deneyimli satış temsilcilerimiz ile sizlere hizmette kaliteyi, çalışmış olduğumuz firmalardaki memnuniyet ve hassasiyet ile kanıtlıyoruz. 

  1. Sektörel Yazılımlar

Kerzz POS Bayilik Destekleri

Kerzz POS Şartlar & Koşullar

Kerzz POS Fotoğraflar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör