Kendi İşini Kurmak İsteyenler İçin RE/MAX Gayrimenkul Danışmanlığı

Son Güncellenme: Sun May 2024 01:52

​​​​​​​Kendi işini kurmak istiyorsan ve yüksekleri hedefliyorsan, dünyanın en büyük franchise zincirlerinden biri olan RE/MAX ile gayrimenkul sektöründe kendi işinin sahibi olabilirsin.

Kendi İşini Kurmak İsteyenler İçin RE/MAX Gayrimenkul Danışmanlığı
Enes Öksüz admin

Kendi işini kurmak istiyorsan ve yüksekleri hedefliyorsan, dünyanın en büyük franchise zincirlerinden biri olan RE/MAX ile gayrimenkul sektöründe kendi işinin sahibi olabilirsin.

Kurumsal hayatın zorluklarından yorulduysanız, fark yaratmak ve kendi yeteneklerinizi ortaya koyarak, kazanacağınız paranın limitlerini belirlemek istiyorsanız tabiki kendi işinizi kurmak en iyi seçenektir. Kendi işini kurmak isteyen kişilerin en çok zorlandığı konulardan birisi ilk yatırım maliyetidir. RE/MAX stok ve personel maliyeti olmadan kendi işinizi kurmak fırsatı veriyor.

RE/MAX size ofis ve eğitim vererek sektörün kapılarını açıyor. RE/MAX da sabit maaş yok, elinizdeki gayrimenkulleri satarak kendi performansınız kazanacağınız paranın limitlerini belirliyor. RE/MAX ‘da iki kazanç sistemi bulunmaktadır. RAPP ve Maksimum; RAPP sisteminde satışlarınızın %48 bedelini alırsınız, Maksimum sisteminde ise satış bedelinin %80’ini alırsınız. Satış bedellerinden kesintiler ofis maliyetlerine gitmektedir. Bu maliyetlerle RE/MAX ofislerin tüm fiziki ve kurumsal yapısından sorumludur. Ofis ortamının sağlanması, teknolojik alt yapının oluşturulması, konforunuzun arttırılması, eğitimler, koçluk verilmesi, hukuki danışmanlıklar gibi.

Bu sektörde başarılı olabilmenin en önemli unsuru sahip olduğunuz özelliklerdir. Hedefleriniz doğrultusunda kendinizi iyi motive edebiliyor, çevreniz ile iyi iletişim kurabiliyor, empati kurabiliyor, zaman yönetiminizi iyi yapıp, yorulmadan çalışabiliyorsanız bu işte başarılı olabilirsiniz.  

www.kendiisinikurmak.com adresinden RE/MAX Lot tarafından sunulan avantajlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gayrimenkul danışmanlığı ve tercih edebileceğiniz iki gelir modeli hakkında tüm sorularınızın yanıtlarının sunulduğu platformda canlı Whatsapp Destek hattından anlık olarak sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Bu sistem tam bana göre diyorsanız, sitede bulunan başvuru sayfasından sizden istenilen bilgileri doldurarak değerlendime sürecine dahil olabilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler