Katalox Alışveriş Sistemi

Katalox Alışveriş Sistemi Bayilik Açıklaması

Katalox Alışveriş Sistemi Bayilik

 Katalox Katalox Alışveriş Sistemi Hakkında: 2007 yılında Denizli de kurulan  Kukuroğlu Kimya Teks. Paz. Ve DışTicaretin bir diğer iştiraki olan Katalox Alışveriş Sistemi 500 ürünü tek çatı altında toplayıp, tüketicinin beğenisine sunuyor. Türkiye nin en büyük mikrofiber temizlik bezleri üreticisi olan firma, aynı zamanda Türkiye ve Dünya da ilk defa Nano Teknoloji ile geliştirilen Islak mendil formatlı Technolog Sihirli Mendiller ‘in mucidi ve üreticisidir.

Ticarette farklı bakış açısını ilke edinen firmanın ortaya koyduğu Katalox Alışveriş Sistemi’nde yine bu bakış açısını görmek mümkün. Çok katlı ve çok yönlü pazarlama imkanı sağlayan alışveriş sistemi, aynı zamanda mükemmel planlanmış bir kar ortaklığı sistemidir. 

Katalox Alışveriş Sistemi ile tüketim ihtiyaçlarınızı toptan fiyatına karşılayabilir, katalogtan yada direkt ürün satışları ile gelir elde edebilir yada sisteme kazandıracağınız yeni temsilcilerinizle oluşturacağınız satış ağınız üzerinden kazanç elde edebilirsiniz.

 FİRMA İSMİ: Katalox Alışveriş Sistemi BAYİLİK KATEGORİSİ: Tüketim Ürünleri KURULUŞ YILI: 2007

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyeti

Bütçenize göre 10 TL, 125 TL, 385 TL, 1000 TL ve 3000 TL şeklinde başlangıç paketleri ile sisteme dahil olabilirsiniz. Tecihinize göre 60-100 m2 aralığında bir iş yeri açarak çalışabileceğiniz gibi yalnızca çevrenizi kullanarakta çalışabilirsiniz. 

Bayilik Destekleri

  • Tablet PC
  • Akıllı telefonlar üzerinden kredi kartı ile satış yapabilme avantajı
  • Sınırsız bölgede faaliyet gösterebilme
  • 125 TL üzeri alımlarda ücretsiz kargo

 

Katalox Alışveriş Sistemi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR