Kanz

Kanz Çocuk Giyim Bayiliği

Kanz Bayilik Açıklaması

Kanz Mağazaları : Kanz 1949 yılından bugüne dünya çocuk modasına yön veriyor. Çocuk modasının öncü markası Kanz'ın Türkiye'deki mağazalarında “Kanz, Pampolina, Check-in, Döll, S&D, Whoopi, Melton, Marciello” gibi dünya markalarına ulaşabilirsiniz. 

Kanz S&D Mağazaları: Bebek çocuk giyiminde Türkiye'de ilkleri gerçekleştiren Kanz, "Sons and Daughters" mağazaları ile daha fazla çeşit ve daha konforlu bir alışveriş sunuyor. S&D mağazasında; Kanz mağazasındaki tüm markalara ek olarak, 1880 yılından bugüne çocuklar için en iyisini hedefleyen Steiff ve özel günlere yönelik Kathe Kruse koleksiyonlarına da ulaşabilirsiniz. Büyüklerin ve miniklerin konforu düşünülerek üretilen Doll bebek arabaları, oto koltukları, park yataklar, mama sandalyeleri ve salıncaklara da Kanz ve S&D mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

Kanz Bayilik Şartları 2013Kanz Koleksiyon Kanz ve S&D mağazalarında 0-14 yaş grubu için özel tasarlanmış dünya markalarının koleksiyonları bulunur. Koleksiyonlarda farklı tarzı olan çocuklar için farklı temalarda, kolay kombinlenen, şık ve sağlıklı ürünler yer alır. Her temanın ayrı bir öyküsü, renkleri, desenleri ve stili vardır. Müşteri birçok seçenek arasından tarzına en uygun ürüne kolaylıkla ulaşabilir. 

Kanz Marka Bilinirliği Bebek ve çocuk modasında marka bilinirliği yüksek. Markaya güven yüksek. Dünyada 35’den fazla ülkede modayı belirleyen marka. Kaliteli ürün ve kaliteli alışveriş deneyimi algısı oluşmuş. Müşteri memnuniyeti, marka bağlılığı ve müşteri sadakati yüksek (Kanz Club) Kanz ve S&D değerleri: Kalite, deneyim, güvence, müşteri hizmetleri, iyi kaliteye uygun fiyat. 

Satış ve Hizmet Politikası Müşterilerimiz Türkiye’deki tüm Kanz ve S&D mağazalarında aynı fiyatlar, kampanyalar ve hizmet kalitesi ile karşılanacağını bilir. Kanz ve S&D deneyimi ve güvencesi ile gönül rahatlığı ile alışveriş yapar ve müşteri hizmetleri desteği alır.

Mağazaya Özel Üretim Bayiler tüm koleksiyonu Kanz ve S&D Showroom’larında geniş bir koleksiyon içinden ve numuneler üzerinden inceler, seçimlerini yapar. Her mağaza kendi bölgesinin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri müşterileri ile buluşturur. Eğitim ve Danışmanlık AVM mağaza kiralama aşamasında danışmanlık ve destek sağlanır. Ortak mağaza konsepti uygulamasına yönelik mimari proje danışmanlık hizmeti verilir.

Personel temininde ve personel eğitiminde destek sunulur. Mağaza açılışında ekibimiz sizinle birlikte çalışır. Perakendecilik deneyimi olan Bölge Yöneticilerimizin danışmanlığında mağazanız satışa hazır hale getirilir. Satış raporlarınız yorumlanarak, satışlarınızın artırılması için satış danışmanlık desteği verilir. Bölge Yöneticilerimiz mağazalara periyodik ziyaretlerle danışmanlık hizmeti sunar,çözümler üretir.

Pazarlama ve Reklam Desteği Sezon açılış ve kampanya dönemlerinde, mağazalardaki görsel reklamlar, duyurular ve tüm ulusal reklamlar Kanz tarafından karşılanır. 

Kanz ve S&D Mağazası sahibi olmak ister misiniz? Kendi işimi yapmak istiyorum, diyorsunuz. Yeterli yatırım sermayeniz ve deneyiminiz var. Yaşadığınız ili ve yakınlarını iyi tanıyorsunuz. Mağazamla bizzat ilgileneceğim, diyorsunuz. Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubunu sağlayabiliyorsunuz. Öyleyse bizimle iletişim kurun, sizinle tanışalım.

Kanz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR