Kafkas

Kestane Şekeri Üretiminin Lideri Olan Kafkas Modern Tesislerinde Ürettiği Ürünlerini Geniş Kitlelere Ulaştırabilmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Kafkas Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Kafkas Bayilik Şartları

Markanın Kriterlerini Karşılayacak Bir İşletme Bulmak
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Perakende Sektöründe Deneyimli Olmak
İletişim Yönü Güçlü Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak

Kafkas Bayilik Açıklaması

Kafkas Bayilik

 

Kafkas gıda sektörü denilince akla gelen ek köklü markalar arasında yer almaktadır. Bursa’da bulunan iki üretim tesisi alanında uzman deneyimli kadrolar tarafından idare edilen Kafkas bayilik veren firmalar içinde sektörel deneyimi, marka bilinirliği ve avantajlı bayilik fırsatları ile öne çıkmaktadır. Kestane üretiminde ülkemizin tek, dünyanın ise sayılı entegre tesisleri arasında yer alan işletmelerde kestane şekeri başta olmak üzere, çok geniş bir yelpazedeki ürünlerin üretimi gerçekleştirilmektedir. Hijyen ve kalite standartlarına uygunluğu ilgili kurumlarca belgelendirilmiş olan Kafkas yurt içerisinde pek çok farklı noktada faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kafkas Bayilik Şartları

Kafkas bayilik almak isteyen girişimcilerine Shop, Corner ve Kiosk olmak üzere üçfarklı konseptte bayilik imkanı sunmaktadır.

Kafkas Shop mağazaların 15 metrekareden büyük kapalı alana sahip olması istenilmektedir. Şehir merkezlerinde bulunan işlek caddelerde, yaya trafiğinin yoğun olduğu yerleşim bölgelerinde, iş merkezlerinde ya da cadde ve alış veriş merkezlerinin özellikle köşe noktalarında açılabilmektedir.

Kafkas Corner’lar 15 metrekare alana sahip olması yeterli olan satış noktalarıdır. Potansiyel alış veriş merkezlerinde, turistik tesislerde, otellerde, iş merkezlerinde en göz alıcı noktalarda açılması istenilmektedir.

Kafkas Kiosk’lar ise alış veriş merkezlerinde ve iş merkezlerinde açılabilmektedir.

Kafkas bayilik alacak girişimcilerinin perakendecilik sektöründe özellikle gıda ile ilgili hizmet gruplarında deneyimli olmasını tercih etmektedir. Ayrıca girişimcilerinin pozitif yapıda, iletişim yönü güçlü, kredibilitesi güçlü ve girişimci kişiliğe sahip olmasını beklemektedir. Kafkas bayilik alacak girişimcilerden markanın değerlendirmesi sonucu teminat mektubu talep edilebilmektedir. Marka bayileri ile 5 yıllık sözleşme imzalamakta ve süre sonunda karşılıklı talep ve memnuniyet oluşması durumunda süre uzatılabilmektedir.

Kafkas bayilik almak isteyen girişimciler bayilik taleplerini ilettikten sonra bir ön değerlendirme sürecine tabi tutulmaktadır. Ön değerlendirmesi olumlu sonuçlanan adaylar ile karşılıklı görüşme süreci başlatılmakta ve sözleşmenin imzalanması ile birlikte bayilik alan girişimci markanın bayilerine verdiği desteklerden yararlanmaya başlamaktadır.

Kafkas Bayilik Avantajları

Kafkas bayilik alan girişimciler Kafkas Shop ve Corner’ larda kestane bazlı ürünlerin ve kestane şekerinin dışında markanın belirlemiş olduğu tedarikçi firmalardan belirlenen ürünleri temin edip satışa sunabilmektedir. Yılların deneyimini kalite ile birleştiren ve lezzetli ürünleri ile dikkat çeken marka alanında en çok tercih edilen marka olarak bilinmektedir. Büyük ve kemik bir müşteri kitlesine sahip olan markadan bayilik alan girişimciler de geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermenin avantajı ile ticari hayattaki faaliyetlerine başlayabilmektedirler. Kafkas tüm işletmelerinde ürünlerinin tazeliğine, personelin işinin ehli ve güleryüzlü olmasına çok dikkat etmekte ve müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmasını sağlayabilmek için büyük bir ekip olarak çalışmalarını hassasiyet ile sürdürmektedir.

Kafkas Bayilik Destekleri

Kafkas bayilik alan girişimcilere markanın Bursa’ daki merkezinde 10 günlük hızlandırılmış bir eğitim programı uygulamaktadır. Eğitime katılan girişimcilerin eğitim süresince oluşacak konaklama ücretlerinin tamamı marka tarafından karşılanmaktadır. Kafkas bayilik alan tüm girişimcilerine her alanda destek vermekte ve bayilerinin karlılığının artırılmasına yönelik çalışmalar ve kampanyalar ile kendilerine katkıda bulunmaktadır. 

Siz de Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Kafkas ailesine katılmak istiyorsanız marka ile iletişime geçerek farklı konseptler arasından size en uygununu seçebilir ve karlı bir işletme sahibi olmak yolundaki ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Kafkas Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR