1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Fast Food
  3. Just Chikn

Just Chikn

Gıda sektöründe faaliyet gösteren Just Chick’n sürekli güncellediği ve dünya mutfaklarından lezzetleri barındırdığı menüsü ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firma bayilik vererek restoran ağını genişletmektedir.

Fast Food

Just Chick’n Bayilik

Sağlıklı ürünleri en hijyenik koşullarda müşterilerine sunan Just Chick’n,  gıda sektörünün liderlerinden olmayı amaçlayıp bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile deneyimini birleştiren firma, başladığı günden bu yana giderek artan bir müşteri kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Kazan-kazan prensibi ve know-how modeli ile girişimcileri bünyesine katılmaya davet eden Just Chick’n, yüksek verimliliğe ve her aşamada kontrolü kolay olan bir sisteme sahiptir. Dünya mutfağının lezzetlerine de menüsünde yer veren firma sürekli güncellediği ürün çeşitleri sayesinde her müşteri profiline uygun ekonomik ve lezzetli alternatifler sunmaktadır.

Siz de gıda sektöründe bayilik almak istiyorsanız Just Chick’n Bayilik ve Just Chick’n Bayilik şartları hakkında hazırladığımız bu yazımızı okuyarak soru işaretlerinizi azaltabilirsiniz.

Just Chick’n Bayilik Şartları

Just Chick’n girişimcilerinden tek seferlik bir giriş bedeli talep etmektedir.  Ayrıca aylık ciro üzerinden %5 loyalty fee bedeli alınmaktadır. İşletmenin açılışından dekorasyondan alt yapı kurulumuna, yazılımdan reklam ürünlerine kadar her şey Just Chick’n tarafından anahtar teslim olacak şekilde hesaplanmaktadır. Bununla birlikte Just Chick’n bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgiler firmadan öğrenilebilmektedir. 

Mağazaların sahip olması gereken alan, lokasyonun yer alacağı şehir ve bölgenin özelliklerine göre belirlenmektedir. Bununla birlikte ortalama 70-120 m2 arasında olması talep edilmektedir. Self servis konsepti için 50 m2'ye kadar olan alanlar yeterli kabul edilmektedir.

Just Chick’n Bayilik Avantajları

Franchising sistemi yeni bir sektöre adım atan girişimcinin, kendi işini kurmasının karşısına çıkarabileceği riskleri ortadan kaldırmaktadır. Doğru lokasyon seçimi işletmelerin gelirini artıran en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Just Chick’n lokasyon seçimi konusunda fizibilite çalışmaları ile bayilerine destek vermekte ve kısa sürede kar etmelerinde pay sahibi olmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve ileri bir noktaya taşımak için bayilerin Just Chick’n tarafından desteklenmesi, sadık bir müşteri kitlesine sahip olunmasını sağlamaktadır. 

Firmanın ulusal tedarikçileri aracılığı ile bayilerinin ürün tedarikini gerçekleştirmesi, işletmelerin maliyetini aşağı çekip karlılığını yükseltmektedir. Ayrıca sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilen reklam faaliyetleri neticesinde bayilerin yeni müşterilere ulaşması sağlanmaktadır. Yatırımcı işinin başında durmasına gerek kalmadan, mağazası ile ilgili tüm bilgileri online olarak takip edebilmektedir. Ayrıca Just Chick’n bayileri aylık performansları merkez tarafından da takip edilmekte ve karlılığın artırılması için uygulanan yöntemler bayi özelliğine göre sürekli olarak güncellenmektedir. 

İşletmecilere şube açılışı ve mağazanın sorunsuz işleyişi ile ilgili tüm detayları içeren Franchise El Kitabı, Franchise Sözleşmesi’nin imzalanması ile birlikte teslim edilmektedir.  Firmanın sistemini kurarken  her şubede aynı lezzet standardını yakalamaya yönelik altyapıyı kurmuş olması, personelden bağımsız ve verimliliğe dayalı bir mutfak proses işleyişinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Mutfakta sadece pişirme ve sunum yapılması personelin zamandan tasarrufunu ve bu işleri gerçekleştirmek için daha az sayıda personel bulundurulmasını mümkün kılmaktadır.

Just Chick’n Bayilik Destekleri

Just Chick’n bayilik almak isteyen girişimcilere eğitim ve uzman personel desteği sunmaktadır. Deneyimli personel bulma ve iş eğitimleri konusunda firmanın desteklerinden yararlanmak, girişimcilere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Mali ve ticari konularda da bayilerine destek veren firma, bayilerinin başarısının artırılmasında pay sahibi olmaktadır. Bayi ve Just Chick’n işbirliği bayilerin karşılaşabilecekleri sorunların minimize edilmesini sağlamaktadır. Mali ve hukuki konularda da destek veren firma, kuruluş aşamasında girişimcilerine leasing gibi kaynaklar aracılığı ile finansal destek de sağlayabilmektedir. Ayrıca reklam ve tanıtım giderlerinin merkez tarafından gerçekleştirilmesi, bayilere tasarruf olanağı tanımaktadır. 

Modern tarzı ve kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile temeli atılan Just Chick’n, kurumsal ve ulusal bir marka olmayı hedeflemektedir. Siz de bu yapı içerisinde yer almak için firmanın internet sitesi üzerinden bayilik talebinizi iletebilirsiniz.

  1. Aperatif
  2. E-ticaret

Just Chikn Bayilik Destekleri

Just Chikn Şartlar & Koşullar

Fast Food Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör