Jimmy Key

JIMMY KEY Bayilik Açıklaması

JIMMY KEY bayi ağının başarısı , mevcut, hizmet temelli kurum kültürünü, girişimcilere ve son müşterilere yansıtmaya, girişimcilerin profesyonel ekibiyle birlikte doğru yönlendirilmesini sağlamaya dayanır. Yatırımcıların her dönemde karlı hale gelmesini sağlayan JİMMY KEY, bu özelliği ile rakiplerine ve girişimcilere örnek teşkil etmektedir.

Jimmy Key Bayilik verilecek Adaylarda aranan Özellikler: - Ticari birimlerin yönetimi ,müşteri hizmetleri ve ekiplerin yönetiminde deneyimin olması - İletişim ,liderlik ve motivasyon becerisi ve kapasitesinin olması - Satış becerilerinde yetenekli olması, - Winner mağazacılık yazılımı sahibi olmak, (veya kullanıcı lisansını satın alarak tüm Winner uygulamalarını yapabilmek) , tercihen önceden kullanıyor olmak, Winner mağazacılık yazılımı sahibi olmak, (veya kullanıcı lisansını satın alarak tüm Winner uygulamalarını yapabilmek) KISACASI ÇOK İYİ PERAKENDECİ OLMAK. Jimmy Key Bayilik Bayilik marka (Franchise) ücreti bu dönem için alınmamaktadır. 

Bayilik Paket’inin içeriği : -Tüm üretilen koleksiyonlar, aksesuarlar, görsel malzemeler, katalog,broşür vb. basılı reklam materyalleri, -Tüm perakende mağaza yönetimine ilişkin raporlar, denetim ve yönetim sistemleri bilgilerinin aktarılması, prosedürlerin aktarılması,iç ve dış eğitimler.. 

Jimmy Key Bayilik Verilecek Hedef Bölge : Türkiye,Balkanlar,Ortadoğu,Türki Cumhuriyetleri,Rusya 

Jimmy Key Bayilik Aranan İşyeri Özellikleri: - Ana cadde veya alışveriş merkezlerinde veya yoğun arterlerde veya yüksek alışveriş potansiyelinin bulunduğu yerlerde, konumlanmış min. 100-150 m2 mağazalar uygun olabilir. - Ticari olarak sakınca doğurabilecek yakınlıkta ,(aynı semt, ilçe veya şehir’de, büyüklüklerine bağlı olarak) ,başka bir JIMMY KEY mağazasının olmaması şarttır. 

Jimmy Key Bayilik Dekorasyon ve vitrin uygulamaları: - En verimli ve güncel mağaza ekipmanları ile dekorasyonu sağlanmalıdır.( Bu konuda JIMMY KEY mağazaları konseptine uygun olarak, mimari proje üzerinden yerel dekorasyoncular ile çalışılabilir ya da JIMMY KEY markasının mimarı ile çalışılabilir) - Mağaza içinde ve/veya vitrinindeki tüm imaj ve görsel uygulamaları, JIMMY KEY tarafından bedelsiz olarak yapılır.Bunların dışındaki tüm inşaat,ekipman ,aydınlatma, ısıtma-soğutma ,satış aparatları ,kısaca tüm dekorasyon maliyeti girişimciye aittir. - Sezon vitrinleri tasarımı, indirim ,promosyon ve yılbaşı gibi özel günler için vitrin tasarımları JIMMY KEY tarafından yapılır ve bayi’ye görsel bilgi olarak aktarılır. 

Jimmy Key Bayilik Yatırım Maliyeti : - 100 m2 için ortalama 50.000 TL dekorasyon maliyeti - Metrekare başına 800 TL nakit depozito ( sözleşme yenilenmemesi, bayiliğin bitmesi durumunda cari hesapta borç-alacak ilişkisinin olmadığı durumlarda iade edilmek koşulu ile alınmaktadır) Ortalama sezon Kar Marjı : Ciro üzerinden ;sezonda cironun %40 ı,indirim döneminde indirimli cironun %35'i olarak hesaplanmaktadır. Örnek: Aylık cirosu 100.000 TL. olan mağaza için bayiinin sezondaki kazancı 40.000 TL+KDV;indirim dönemindeki kazancı 35.000 TL+KDV olarak faturalanacaktır. 

Ödeme şartları: 1- Sezon boyunca ay başına tekabül eden ciro öngörüsüne istinaden öngörü çekleri alınır. 2- Vade fatura kesim tarihinden itibaren 45 gündür. 

 

JIMMY KEY Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR