Jiffy Lube

Jiffy Lube Bayilik Açıklaması

Jiffy Lube Amerika'da en hızlı büyüyen bayiler listesinde. İşin genel adı Hızlı yağ değişimi, eğer yurt dışında hızlı büyüyen bir bayilik almak istiyorsanız bu firmayı yakından incelemelisiniz. 

Ürünler & Hizmetler: Hızlı yağ değişimi 

Bayilik şube sayısı:1.973 

Bayilik Toplam Yatırım: $ 196.5K - 304K 

Bayilik vermeye başladığı yıl : 1979 Hızlı madeni yağ sektörünün öncüsü ve lideri olarak, Jiffy Lube neyin işe yarayıp neyin yaramadığını biliyor. Jiffy Lube müşterileri çekmek ve elde tutmak için yenilikçi programlar sunan operasyon için kritik öğeleri odaklanan bir firmadır. Jiffy Lube olarak 1979 yılından bu yana, bireylerin bir iş sahibi olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olduk. Eğer güçlü iletişim becerileri, yönetme kabiliyeti ve çalışanları motive etmek için yetenekleriniz varsa değer ve müşteri memnuniyeti sağlayan bir sistem öğrenmebilirsiniz.

Jiffy Lube franchise açmak için sizinle birlikte çalışacaktır edelim. Jiffy Lube 1970'lerde Benzin istasyonları düşüş yağ değişimleri için geleneksel kaynaklar olmadan birçok tüketici bıraktı. Jiffy Lube Batı Amerika Birleşik Devletleri yedi hızlı madeni merkezlerinin bir dernek olarak 1979 yılında Jim Hindman altında başladı. Jiffy Lube Int'l. A.Ş., 1990'larda Pennzoil-Quaker State A.Ş. tarafından satın alınmıştır Daha sonrada 2002 yılında Shell Oil Şirketi tarafından satın alındı. Jiffy Lube ABD ve Kanada genelinde bayilikler vermiştir. 

 

Jiffy Lube Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR