Jelatin Egitim Grup

Jelatin Egitim Grup Bayilik Açıklaması

Jelatin Egitim Grup Bayilik

Jelatin Egitim Grup Bayilik Hakkında : Jelatin Egitim Grup olarak Dünyada İlk Kez uygulanan Jumpido Hareket Sensörlü Eğlenceli Matematik Programının distribütörlüğünü veriyoruz. 

Jelatin Egitim Grup Bayilik ve Bayilik ŞartlarıTürkiye'nin birçok kolejinde kullanılan ürünümüz hem Kolej hemde Etüt merkezlerine satılabilmektedir.Pazarı oldukça büyüktür. Jumpido ilköğretim 1-4 öğrencilerinin matematiği hareketli ve eğlenceli olarak öğrenmesini sağlamaktadır. Kinestetik öğrenmeye yatkın öğrenciler için de muhteşem bir üründür. Beden eğitimi ile matematik artık birleşmiştir. 

 Jelatin Egitim Grup Bayilik ve Bayilik Şartları Distribütörümüz bizden programımızın serial keylerini alacaktır. XBox Kinect sensörünü ise elekronik marketlerden tedarik ederek işini kurabilir. Satışı kolay ürünümüz Kanal D ve Fox Tv Kanallarında da haber olmuştur.

Firma ismi: JUMPİDO 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: Distribütörlükler verilmektedir.

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması 

Jelatin Egitim Grup Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Jumpido Hareket Sensörlü Eğlenceli Matematik programı bir yazılım ve hareket sensöründen oluşmaktadır. Altyapı olarak bir yatırım ihtiyacı gerektirmemektedir. Distribütörlerimiz yazılımlar için gerekli serial keyleri alacaklar ve Xbox Kinect Hareket sensörünü temin edecekler. Kinect sensörü elektronik marketlerden temin edilebilmektedir. Dolayısıyla kolejler ve etüt merkezleri ile ilişkileri olan eğitim sektöründe çalışanlar için de mükemmel bir iş fırsatıdır. Yatırım Maliyeti 6.000 TL'dir.

 

Jelatin Egitim Grup Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR