Iptv Server

iptv Server Bayilik Açıklaması

iptv Server Bayilik

iptv Server Bayilik Hakkında : Bakkalciya bufeciye ve market sahibilerine ek gelir firsati. iptvservers internet : üzeri televizyon yayinlari sunuyor. Müsteriler ister bilgisayarından ister mobil 60 spor film ulusal ve belgesel kanallara izliyebilir. 

iptv Server Bayilik ve Bayilik Şartları 

 iptv Server Bayilik ve Bayilik Şartları Misyonumuz : Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; iptvserver.web.tr çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir. 

Vizyonumuz : Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam iptv, cccam, webtv çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır. 

Firma ismi: iptvservers 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 126 

Franchise Bayi Yetkilisi: Hami Bey

Email: iptvservers@outlook.com

iptv Server Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Sartlar sadece internet baglantınız ve bilgisayarınız gerekiyor. Kazancınız 1 aylık paket 20 tl ye satığınızda 8 tl kazancınız oluyor. 3 aylık paket 50TL satıgınızda 20 tlsi size kaliyor. 6 aylık pakette 90 tl 30 tl sı ve 12 aylık pakette 50 tl kazancınız oluyor. Size ait bir bayillik panei olacak. buradan satislarinizi gerceklestirebileceksiniz.

 

iptv Server Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR