1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. inohom

inohom

inohom bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, inohom bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Elektronik ve Teknoloji

HAKKIMIZDA

2012 yılında araştırma geliştirme faaliyetlerine başlayan GST ELEKTRONİK, inohom tescilli markası ile akıllı ev ve bina yönetim sistemleri sektöründe hizmet vermektedir. Farklı disiplinlerde uzman olan genç ve dinamik kadrosu ile her geçen gün kabiliyetlerini artırmakla beraber ürün yelpazesini sürekli olarak zenginleştirmeye devam etmektedir. Kablosuz haberleşme alt yapısına sahip genişletilebilir sistem olması, alt yapı bağımlılığından kurtaran hibrit çözümleri, projenin hangi aşamada olduğunun önemli olmadığı esnek çözümler üreten firmamız, ürün çeşitliliği ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Tüm ürünlerinin yazılım, donanım, tasarım ve üretimini kendi bünyesinde yapan inohom akıllı ev sistemleri her geçen gün büyüttüğü dizgi makina parkıyla ürün taleplerine en hızlı cevap verebilmeyi amaçlar.
 

VİZYONUMUZ

inohom Akıllı Ev Sistemleri hem yazılım hem de donanım geliştirme çalışmalarına hızla devam etmektedir. İnsan hayatını kolaylaştıracak teknolojik yeniliklerle, ülkemizde ve dünyada sektörün lider markası olmasını hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

inohom müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri taleplerine en uygun çözümü sunmayı misyon edinmiştir. Sektörde ekstra olarak sunulan hizmetleri, standartımız olarak sunmaya devam edeceğiz.

  1. Güvenlik ve Akıllı Ev Sistemleri

inohom Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

inohom Şartlar & Koşullar

inohom Fotoğraflar

inohom 0
inohom 1
inohom 2

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör