Imaginarium

Imaginarium Bayilik Açıklaması

Imaginarium 30 ülkede 340 satış noktasıyla anne, baba ve çocuklara öğrenim, eğlence ve en yüksek kalite ve güvenlik garantisi sunan, dünyanın en uzmanlaşmış oyuncak mağazaları zinciridir. Imaginarium, S.A. firması oyuncak dünyası ve dağıtım konusunda engin deneyime sahip bir uzmanlar grubu tarafından 7 Ekim 1992 tarihinde kurulmuştur. Şirketin halihazırdaki başkanı Félix Tena Comadrán en başından beri bu grubun yöneticisidir.

 Imaginarium Oyuncak Mağazası Açmak için GerekenlerImaginarium olarak, inisiyatifli, şevkle çalışmaya tutkulu, dinamik bireylerden oluşan geniş bir ekibimiz var. Değişik beceri, kişilik ve eğitim temellerine sahip profesyoneller, davetlilerimizde de gördüğümüz çeşitliliği yansıtıyor. Imaginarium'un temel taşı; oyunlar, Imagicare, telekomünikasyon, seyahat ve diğer tüm ürün ve hizmetlerinde görülen kalite, yenilik ve yaratıcılıkla her zaman daha iyi bir dünya yaratılmasına katkıda bulunmaya hazır olma felsefesidir.

Bu heyecanlı ve ilginç projeye siz de katılmak ister misiniz? Imaginarium Oyuncak Mağazası Kendi işlerini başlatmak isteyen, faaliyet alanlarını geliştirmeyi arzulayan, ama her şeyden önce Imaginarium'a ve çocukların dünyasına gerçekten tutkulu kişiler arıyoruz. Franchise ağımızı zenginleştirecek kişiler. Çünkü geleceğin Franchise Zincirleri, sadece sırtını iyi bir ana firmaya dayayanlar değil aynı zamanda iyi bir franchise işletmecileri ağı kurup onların fikir ve katkılarından beslenmek için uygun yolları bilenler olacaktır.

Hem heyecanlı hem de farklı bir proje arıyorsanız, prestijli ve piyasada tutunmuş bir markaya katılmak istiyorsanız, hiç tereddütsüz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Imaginarium Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR