İdecplast Oto Servi̇s

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Yedek Parça Bayilikleri Veren Firmalar

İDECPLAST OTO SERVİS Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

İDECPLAST OTO SERVİS Bayilik Şartları

Marka Ve Ürünleri Benimseyerek çalışabilecek Ekip Ve çevreye Sahip Olunması...

İDECPLAST OTO SERVİS Bayilik Açıklaması

Hakkında

İDECplast ; Kurucularının 23 yıllık ticari tecrübesinin son meyvesidir. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren grubumuz tüketimi fazla olan plastik alt yapılı sarf ve koruma ürünlerinin üretim Grubunda ; Oto servisleri için , Tek kullanımlık Koltuk Koruma Naylon 'ları , İade Parça Poşetleri , Direksiyon Streç ve Lastikli Direksiyon Kılıfları , Kraft Kağıt Oto Paspas , Maskeleme Boya ve Koruma Naylon 'ları ürünlerini üretmektedir. Medikal sektör için , Muayne masası örtüleri , Eczane ilaç poşetleri üretmektedir. Market Kanalı için , Evcil hayvanlar için tek kulanımlık koltuk örtüleri , Tek kullanımlık masa örtüleri , Piknik alanı cafe masa örtüleri üretmektedir. Ayrıca Endüstriyel Streç film , Palet Streci , Depolama Streci her ölçü ve kalınlıkta üretilebilmektedir.

Misyon

Üretmek , ürettiklerimizin standardını korumak ve geliştirmek , son kullanıcılarımızın ürünlerimizden memnuniyetini üst seviyede tutmak , sürekli daha iyisi nasıl yapılabilir şeklinde düşünmek ve düşündürmek , hızlı servis , hızlı iletişim , hızlı fikir alışverişi ile iş geliştirmek. İDECplast bu anlayışla doğmuş ve bu anlayışla uzun yıllar büyümek ve gelişmek niyeti ile yoluna devam edecektir.

Vizyon

Girişimci inovatif insan hayatının konforunu artıracak , çevreye duyarlı , insan sağlını koruyan ürün ve hizmet çalışmalarını ekibi ve bayileri ile hayata geçirerek örnek olmak...

İDECPLAST OTO SERVİS Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR